Наразі пандемічні ризики помірні, а вразливість економіки до зовнішніх і внутрішніх шоків послабилась завдяки макроекономічній стабільності та підтримці з боку економічних партнерів. Про це розповів заступник голови НБУ Сергій Ніколайчук на Українському Фінансовому Форумі, організованому групою ICU.
Низькі темпи вакцинації створюють невизначеність для економіки — заступник голови НБУ
Темпи падають
За його словами Україні пощастило уникнути жорсткої медичної кризи, які виникли зокрема в ЄС, Бразилії та Росії. Разом з тим і карантинні обмеження в Україні були слабшими, ніж у багатьох країнах.
Водночас, зазначив Ніколайчук, минулого тижня в Україні знизились темпи вакцинації.
«Рівень супротиву населення вакцинації досить високий. Це створює невизначеність того, як економіка реагуватиме на поширення коронавірусу», — зазначив він.
Як зазначив Ніколайчук, наразі першу дозу вакцини отримали менше 15% громадян України віком від 15 років.
Ситуація із захворюваністю в Україні
2 693 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 3 вересня 2021 року. За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (321), Одеській (236), Харківській (231), Львівській (213) та Дніпропетровській (191) областях.
Коментарі - 29
Природний імунітет краще захищає людей від коронавірусу COVID-19, аніж вакцинація певними препаратами.
Завдяки відпрацьованій мільйонами років взаємодії мікро- і макроорганізму люди можуть інфікуватися щодня багатьма збудниками, а ознак якогось нездужання не буде, розповіла завідувач кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету ім. О. Богомольця, професор Ольга Голубовська в інтерв'ю Med.Oboz.
Інфекціоніст зазначила, що згідно з дослідженнями ізраїльських вчених, у людей, які двічі вакцинувалися від COVID-19, ризик повторно заразитися у 13 разів вищий, аніж у тих, хто перехворів.
«…Природний імунітет дає кращий захист, ніж вакцинація…», — сказала співбесідниця.
І молоді люди з хронічними хворобам теж мають такий шанс. Або отримати якусь нову хронічну хворобу на пів життя.
Чи воно того варте? Кожен хай вирішує сам. Для мене точно ні
***
Щеплена препаратом Comirnaty (Pfizer/BioNTech) людина має в 7 разів більше шансів заразитися індійським штамом коронавірусу «Дельта», ніж той, хто перехворів і одужав від коронавірусної інфекції самостійно.
Про це пише британське видання The Guardian з посиланням на агентство Bloomberg.
Про це йдеться у внутрішніх документах Центру із контролю й профілактики захворювань (CDC) США, які цитують The Washington Post та The New York Times. Справжність документів виданню підтвердила очільниця CDC Рошель Валенські.
Https://www.washingtonpost.com/health/2021/07/29/cdc-mask-guidance/
https://www.nytimes.com/2021/07/30/health/covid-cdc-delta-masks.html
Щеплена препаратом Comirnaty (Pfizer/BioNTech) людина має в 7 разів більше шансів заразитися індійським штамом коронавірусу «Дельта», ніж той, хто перехворів і одужав від коронавірусної інфекції самостійно.
https://www.theguardian.com/world/live/2021/aug/27/coronavirus-live-news-who-to-ship-chinese-vaccines-despite-concerns-us-covid-hospitalisations-hit-eight-month-high?page=with:block-6128d93b8f083bf4a044fa0a#block-6128d93b8f083bf4a044fa0a
по-перше, я так і не побачив посилання на The New York Times, де написано, що «штам „Дельта“ значно заразніший для вакцинованих людей»
по-друге, у наведеній Вами статті НЕ написано що вакцінація неефективна, а тільки що вона МОЖЛИВО менш ефективна, чим перенесення хвороби. І що ці дані відрізняются від попередніх досліджень, та їх варто перевірити.
А взагалі стаття цікава, не чув про це, дякую Вам!
Тільки я б не хотів, щоб мої батьки так ризикували і набували природнього імунітету перехворівши ковідом без вакцинації
А, значит, война будет долгой и кровопролитной…
Выводы делайте сами, работает ли укол по назначению или только лишь вызывает тромбы и прочие побочки.