Олександр Комаров: Мобільні оператори використовиватимуть непряму ідентифікацію абонентів
Головне за тиждень: банкрутство банку «Земельний капітал», план приватизації Привату, Народний рейтинг банків і мобільні за паспортами
Мобільні оператори скоро зможуть випускати платіжні картки та здійснювати грошові перекази. Такі можливості їм відкрив новий закон про платіжні послуги. «Мінфін» запитав президента Київстару Олександра Комарова, як його компанія збирається конкурувати з банками, коли планує запускати 5G і чи зростатимуть тарифи мобільних операторів.
До приватизації Приватбанк закриє понад 300 відділень і звільнить більше 6000 співробітників
Кабінет Міністрів 11 серпня затвердив Стратегію розвитку Приватбанку до 2024 року. Стратегія передбачає розподіл його на «хороший» і «поганий» з подальшою приватизацією «хорошого» банку. До 2024 року так званий «хороший» Приватбанк планує залишити 1250 відділення і быля 15,5 тис осіб персоналу.
Фонд гарантування ввів тимчасову адміністрацію в банк Земельний капітал
Фонд гарантування вкладів розпочав процедуру виведення банку Земельний капітал з ринку шляхом запровадження в ньому тимчасової адміністрації строком на один місяць з 12 серпня 2021 року по 11 вересня 2021 року (включно). Про це йдеться у повідомленні Фонду.
НБУ 11 серпня відніс банк Земельний капітал до категорії неплатоспроможних.
На сайті «Мінфін» ще в липні почали з'являтися скарги клієнтів банку Земельний капітал. Тема претензій та й сама — банк не повертав вкладникам депозити.
В Україні хочуть ввести мобільний зв'язок за паспортом. Законопроєкт винесли на обговорення
Проєкт змін до закону «Про електронні комунікації» щодо примусової реєстрації абонентів мобільного зв'язку опублікували для обговорення — зокрема, так хочуть боротися з «сірим імпортом». Про це йдеться в повідомленні на сайті Комітету з питань цифрової трансформації Верховної Ради.
СБУ «накрила» підпільні криптообмінники в Києві. Щомісяця проводили до 30 мільйонів (фото)
Служба безпеки заблокувала мережу підпільних криптообмінників у столиці. Через нелегальні установи щомісяця проводили до 30 млн грн, частина з яких йшла на фінансування провокацій до Дня Незалежності України. Про це йдеться у повідомленні служби.
Кабмін подовжив адаптивний карантин до 1 жовтня
Уряд продовжив адаптивний карантин і режим надзвичайної ситуації до 1 жовтня 2021 року.
«Поточна епідемічна ситуація контрольована, але фахівці починають фіксувати перші негативні тенденції щодо збільшення госпіталізацій з коронавірусом», — написав у телеграм-каналі прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
У липні Народний рейтинг банків кардинально змінився завдяки новій методиці оцінки. Ми знайшли спосіб об'єктивніше оцінювати лояльність фінустанов до клієнтів.
На вершині рейтингу, як і раніше, залишаються «народні улюбленці»: monobank, А-Банк і sportbank .
Які банки поліпшили, а які втратили свої позиції — в свіжому огляді «Мінфіну».
Чому Китай легко роздає кредити іншим державам і приховує їх умови
Китай — найбільший кредитор у світі. На перший погляд, він надає вигідні позики. Але якщо копнути глибше, виявляється, що отримані кошти можуть шкодити національним інтересам позичальників.
Коментарі - 4
Это продолжение стиля когда отжатые ими майнинг фермы «финансировали» ЛНР и ДНР
Виртуальных провокаторов конечно же не поймали.