Uber представила свій фінансовий звіт за квітень-червень 2021-го. В ході основних торгів 4 серпня її акції впали на 2,3%, а після їх завершення втратили ще 4,6%, повідомляє LBLV.
Акції Uber почали знижуватися після публікації її квартального звіту
Компанія повідомила про зростання виручки до $3,93 мільярда (більш ніж в два рази в порівнянні з минулим роком). Підсумковий показник перевершив експертні прогнози, що говорили про $3,74 мільярда. Чистий прибуток Uber досяг $1,1 мільярда (за той же час рік тому вона зафіксувала збиток у розмірі $1,8 мільярда).
Скоригований EBITDA фірми досягла -$509 мільйонів (у квітні-червні минулого року цей показник дорівнював -$837 мільйони). Її прибуток досяг $0,58, тоді як експерти чекали збитку в $0,52.
З початку 2021-го котирування Uber впали на 18%. За 12 останніх місяців вони піднялися на 27,9%.
Прогнози по акціях Uber
У лютому цінні папери таксі-сервісу досягли рекордно високого значення в історії, після чого почали знижуватися. У число причин негативної динаміки входять складна епідеміологічна ситуація і виникнення нових мутацій. Uber нівелює зменшення результатів в сфері таксі за рахунок інших послуг, на зразок доставки їжі. Однак цього не вистачає для стійкого зростання її фінансових показників і акцій, відзначають експерти LBLV.
Технічна картина показує, що цінні папери Uber перепродані на денному часовому інтервалі. Тижневий RSI теж прагнути до такого значення. Тиск з боку продавців може зберегтися на короткій дистанції. Якщо акції компанії просядуть нижче $37, вони почнуть тестувати $34,5. У такому випадку можливе формування боковика.
Відкриття позицій на актуальні ціни Uber досить ризиковано, оскільки драйвери для зростання зараз відсутні. Проте експерти як і раніше оптимістично налаштовані щодо подальших перспектив цієї компанії. Переважна більшість з них рекомендує її акції до придбання. Лише незначна частина радить їх утримувати або продавати.
Прогнози аналітиків щодо вартості паперів Uber відрізняються в межах від $30 до $80 (середнє значення -$69,3). Поточні ціни привабливі для вкладень, але зберігається ймовірність більш сильного падіння. Шукати точки входу має сенс після появи ознак відновлення.
Олександр Зоря, фінансовий аналітик LBLV.