Євросоюз рішуче засудив зловмисну кіберактивність, яка здійснюється з території Китаю, і закликав китайську владу не дозволяти хакерам використовувати свою територію для вчинення злочинів, пише Європейська правда.
Євросоюз і США звинуватили Китай у кібератаці через Microsoft Exchange
►Підписуйтеся на «Мінфін» в Instagram:
головні новини про інвестиції та фінанси
Що відбулося
Кібератака на країни Євросоюзу була здійснена з території Китаю. Хакери використали баг у програмному забезпеченні Exchange Server американської корпорації Microsoft. Це поставило під загрозу тисячі комп'ютерів, в тому числі в європейських країнах та інститутах ЄС.
Жозеп Боррель також повідомив про виявлення кібератак груп Advanced Persistent Threat 40 і Advanced Persistent Threat 31 з території Китаю на державні установи і політичні організації в ЄС. Цілями атак були крадіжка інтелектуальної власності і шпигунство.
У зв'язку з цим ЄС закликає Китай вжити заходів проти кібератак, йдеться в заяві верховного представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля.
«Євросоюз і держави-члени ЄС рішуче засуджують шкідливу кібердіяльність, яка суперечить нормам відповідальної поведінки держав, схваленим усіма членами ООН. Продовжуємо закликати уряд Китаю слідувати цим нормам і не дозволяти використовувати свою територію для таких кібератак, вживати необхідних заходів для виявлення, розслідування і реагування на цю ситуацію», — заявив Боррель.
Використання сервера Microsoft Exchange хакерами призвело до ризиків для безпеки і значних економічних втрат для державних установ і приватних компаній, йдеться в заяві.
США впевнені у причетності уряду КНР
Влада США разом з союзниками і партнерами «із високим ступенем впевненості» також вважають, що до цього причетний уряд Китаю. Влада США заявила, що за кібератаками через Exchange Server стоять зловмисники, пов'язані з Міністерством держбезпеки Китаю.
За словами представниці Білого дому, міністерство КНР свідомо використовує кіберзлочинців-контрактників для проведення несанкціонованих кібероперацій по всьому світу для отримання особистої вигоди. «Все заради фінансової вигоди пов'язаних з урядом КНР кібероператорів», — заявила вона.
Читайте також: Казахстан, Гаїті, США, Європа: як українські IT підкорюють світ
Контекст
На початку березня компанія Microsoft повідомила, що нова група китайських хакерів намагається викрасти інформацію американських компаній, використовуючи вразливості в захисті сервера Microsoft Exchange.
За даними ESET, хакерська активність була виявлена щодо понад 5000 поштових серверів, що належать різним компаніям і держустановам більш ніж у 115 країнах світу. Microsoft рекомендувала оновити Exchange Server або запустити спеціальну програму.
Коментарі - 9
Средняя зарплата в Китае на 12.2019
эквивалент: 1112,42USD
1002,27EUR
25867,08UAH
При подлых комуняках мои родители получили по квартире, и не только мои, ты и сам возможно живешь в компартиевском жилье. Ездили на море с детьми каждый год от профсоюза и на оздоровительные базы отдыха. Получали достойную оплату за труд. Имели хорошую бесплатную медицину и т. д.
А так да, проще всех обвинить и сидеть в арендованной комнате всю жизнь! Комуняки видишь ли виноваты во всём…
Так вот, я отвечал на вопрос выше, где гарант восхваляет ком. партию Китая. Так вот, получается, что ком. партия Китая имеет право на восхваление, или я не прав?
Для тебя лично:
Так вот, получается, что ком. партия Китая имеет право на восхваление, или я не прав?
Средняя зарплата в Китае на 12.2019
эквивалент: 1112,42USD
1002,27EUR
25867,08UAH
Или наши партии лучше, при которых мы имеем в 2019 году показатель средней зарплаты составил 9 205,19 гривен?