Україна та Франція підписали чотири рамкових угоди на загальну суму понад 1,3 млрд євро. З боку Франції документи підписував міністр економіки, фінансів і відновлення Франції Бруно Ле Мер, повідомляє пресслужба Кабміну.
Україна та Франція підписали чотири угоди на понад 1,3 мільярда євро
►Підписуйтеся на «Мінфін» в Instagram:
головні новини про інвестиції та фінанси
Які проєкти реалізовуватимуться
Підписані договори передбачають реалізацію таких проєктів:
- постачання 130 електротягів компанією Alstom на суму до 900 млн євро. Рівень локалізації виробництва становитиме 35%;
- постачання 370 автодрабин для роботи на висотних будівлях на суму до 300 млн євро. Цей проєкт повинен стати основою для поновлення пожежної техніки для гасіння пожеж і порятунку людей у висотних будівлях;
- проєкт поліпшення водопостачання в Луганській області на суму 70 млн євро, завдяки чому доступ до води отримають жителі 20 міст і сіл;
- проєкт поліпшення водопостачання в Києві на суму 70 млн євро, реалізація проєкту дозволить поліпшити якість питної води в столиці України для понад 25% її жителів.
За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, всі проєкти передбачають локалізацію на українських підприємствах від 30% і вище, що дозволить створити тисячі нових робочих місць.
Читайте також: Головною «інвестнянею» для проєктів розміром понад €20 мільйонів став UkraineInvest
Як уточнив французький концерн Alstom, підписана угода на суму 900 млн євро дозволить поставити 130 великовантажних електротягів для Укрзалізниці. У повідомленні компанії наголошується, що для проєкту такого масштабу потрібно залучити низку французьких заводів Alstom, зокрема в Белфорті, де розташовано глобальний центр передового досвіду локомотивів Alstom, а також Орна, Тарбі, Ле Крезо і Війорбані.
ОВДП онлайн від ICU Trade: 10,5% в грн, 3% — в доларах США
Раніше
Кабінет Міністрів України 17 лютого цьогоріч схвалив рішення щодо уповноваження Офісу із залучення та підтримки інвестицій (UkraineInvest) на здійснення супроводу інвесторів під час підготовки та реалізації проєктів зі значними інвестиціями в Україну — понад 20 млн євро.
Коментарі - 13
Правда, Україна так і залишається найбіднішою країною Європи, ну але то вже зовсім інше питання…
Дожились, что какие-то лестницы и трубы Украина закупает во Франции, когда являемся лидером по производству трубопроката.
и по соглашению 1.3 млрд нам дают в КРЕДИТ, а не дарят.
тоесть минус 1,3 млрд евро из резервов уйдут из страны на то что можно производить у себя.
даже лично моя компания готова произвести и пожарные машины, очистные сооружения для воды и воздуха только почему-то правительство с отечественными производителями не хочет работать. а вот иностранцы с удовольствием подписывают с нами контракты перепродавая дальше «улучшение питьевой воды» правительству Украины, но дороже.
даже дауны понимают почему так делают: откаты — откаты — откаты, в валюте они повкусней
Знайди інвестора і приходь зі своїм товаром. Це ринок, в моїй галузі до людей приходять одні і просять за свій товар 100 грн, але зараз, а інші просять 110, але виплата через пів року… вгадай, яка ціна як ти кажеш, повкуснєй? І це приватники… без відкатів.
Это не рынок, в контексте обсуждения, это дурость и нежелание поддерживать СВОЕГО производителя.
Недавно, при очередном ремонте, обратили моё внимание на то, что купленные свёрла для сверления металла были какого угодно производителя, но не украинского.
В Украине не умеют работать с металлом, чтобы сделать эти свёрла? Нет, умеют, но политика направлена на то, что мы должны быть рынком потребления для наших т.н. «партнёров и друзей».
Если Вы не хотите или не платите налоги, зачем обобщать?
Всё равно, что говорить — курица такая тощая потому что сознательно голодает чтобы не попасть в суп.
Дальше и комментировать не вижу смысла Ваш суповой набор лозунгов а-ля яйценюк периода 2014-го года.
Прямо как «Петя, ты должен у нас что-то купить» и купили дизельные тягачи за 1млрд, которые нам как зайцу пятая нога. Здесь тоже самое.