Revolut дозволить своїм клієнтам переводити біткоїни на сторонні електронні гаманці за межі банківської екосистеми компанії. Ця ініціатива виникла у відповідь на постійні претензії на адресу необанка через його недостатню увагу до криптоіндустрії, пише psm7.com з посиланням на finextra.com.
Необанк Revolut додав опцію виведення біткоїна за межі платформи
► Підписуйтесь на телеграм-канал «Мінфіну»:
головні фінансові новини
У чому суть сервісу
Компанія розробила і презентувала новий сервіс для операцій з біткоїнами, що дозволить усунути цілий ряд проблем у використанні криптовалюти. Раніше клієнти Revolut могли зберігати криптоактиви виключно на своєму акаунті. Новий сервіс тепер дозволить відправляти цифрові гроші іншим користувачам або виводити їх на сторонні майданчики.
Така можливість з'явилася у передплатників послуги Metal з Великобританії вартістю £12,99 на місяць. За словами глави криптопідрозділу Revolut Еда Камера, на цей пакет підписалося 80 тис. осіб, при цьому половина з них встигла стати власниками біткоїнів.
У майбутньому функціонал стане доступним для клієнтів з інших країн.
На початковому етапі добовий ліміт по виведенню коштів складе не більше £500, місячний — в межах £1000. Передбачено обмеження і на кількість адрес — спочатку їх буде три.
Перелік доступних для виведення криптовалют надалі розширять на всі підтримувані на платформі активи.
Читайте також: Фінтех-стартап Revolut подав заявку на банківську ліцензію в США
Нік Сторонські, засновник і генеральний директор Revolut, підкреслив: «Виведення криптовалютних активів є дуже затребуваною функцією у криптотоваристві Revolut, і ми раді, що тепер можемо розпочати поступовий процес її впровадження».
За словами Сторонські, керуючі менеджери необанку вже обговорюють подальше розширення криптовалютного інструментарію в призначеному для користувача додатку. Так, минулого місяця Revolut додав на свою платформу 11 нових криптовалютних токенів, в результаті чого загальна кількість доступних для торгівлі монет досягло 20.
На початку квітня 2021 року Revolut розширив перелік підтримуваних криптовалют з 11 до 21.
Читайте також: Revolut запустив послугу еквайрингу для бізнесу
Що таке Revolut
Британський банківський сервіс Revolut працює з 2015 року. Позиціонує себе як банк без відділень. Усі операції виконуються через додаток на смартфоні. Його основний продукт — сервіс для обміну валюти без банківської комісії. У серпні 2019 року стартап запустив сервіс для купівлі акцій.
Зараз у компанії близько 13 млн клієнтів по всьому світу.
У лютому 2020 року компанія провела раунд фінансування, в ході якого їй вдалося залучити $500 млн. У липні стартап залучив додаткові інвестиції в розмірі $80 млн. Інвестори оцінили компанію в $5,5 млрд.
Коментарі - 11
Одобряю, хомяков надо стричь не менее чем на 12 фунтов в месяц.
месячный — в пределах £1000.
И всё это за £12,99 в месяц.
Касаемо переброса крипты с Революта на другие платформы — никто вам не мешает на Революте хранить 10 биткоинов, но только эквивалент 1000 фунтов (в биткоинах) может выведен на сторонние платформы. Проще продать, например, 1 биткоин на Революте и вывести на свою банковскую карту 55 тыс баксов.
Вообще не понимаю зачем тогда всё это если можно просто закинуть фунты на криптобиржу, купить там сколько хочешь битков, хранить их на каком угодно кошельке, переводить любые суммы в любых направлениях.
Ладно когда клиенты какого-то замшелого американского банка хотят покупать крипту через банк и хранить её в банке — то наверное какие-то пенсионеры которые просто не хотят менять своих привычек. Но клиенты Революта это ж по идее всякие продвинутые современные личности.
Которые со временем превращаются в замшелых пенионеров,
переезжающих из шумных мегаполисов на замшелые фермы
с замшелыми банками в ближайших замшелых провинциальных
небольших городках…
это когда комиссия закладывается в курс? одобряю. хомячков нужно стричь , причем так, чтобы они думали что хитрее всех
Если у вас нет возможности купить валюту на межбанке (как у 95% людей в любой стране) — у вас остаётся только 3 варианта: банк, обменник менялы. И они свою «комиссию» всегда имеют с вас ;))) если б это было не так, курс на межбанке и в обменниках всегда совпадал.
нигде больше в мире єтого понятия нет. Посему и 95% людей в любой стране менять по єтому «курсу» ничего не могут.
95% людей меняют валюту раз-два в жизни, перед поездками за границу и делают єто в обменнике аеропорта. даже зная что потеряют там 20 долларов на комиссии. Но ездить, а такси по чужому городу разыскивая вариантик повыгоднее — всегда дороже.
Спросите у среднего немца или француза — часто ли он меняет валюту на форексе. И с удивлением узнаете что и слова такого никто не знает.
Все эти форекс -брокеры — это помойки, открытые нашими же мошенниками по оффшорам чтобы дурить соотечественников. которым вешают лапшу о «мировых рынках, на которые их пустили».
посмотрите где зарегистрированы и кто владельцы у всех этих Альпари и т. п.
Нигде в мире никто никакого форекса не знает.