Кабінет міністрів України вирішив продовжити карантин до 30 червня. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду у середу.
Карантин в Україні продовжили до 30 червня
Що кажуть в Кабміні
«Масові скупчення людей на Великдень можуть призвести до нової хвилі коронавірусу… Уряд продовжує до 30 червня режим надзвичайної ситуації й відповідно карантину», — сказав Шмигаль.
Вакцинація
Він додав, що цього тижня в Україну мають прибути 367 000 доз вакцини від компанії AstraZeneca. Тобто загальна кількість вже поставлених вакцин до кінця тижня складе понад 1,1 млн доз.
«У травні ми очікуємо значно більшу кількість вакцин, і вакцинальна кампанія значно пришвидшиться. Президент України чітко визначив, що до кінця цього року більш ніж половина населення мають отримати щеплення проти COVID-19. Ми не відступаємо від цього плану та зробимо все, аби його реалізувати», — прокоментував прем'єр-міністр.
Читайте також: Україна уклала договір на поставку 10 мільйонів доз вакцини Pfizer
Страхування від covid-19. Виплата до 50 тисяч гривень
Ситуація в Україні
12 162 нових випадки коронавірусної хвороби covid-19 зафіксовано в Україні станом на 21 квітня 2021 року.
Нагадаємо
24 лютого в Київ була доставлена перша партія з 500 тисяч доз індійської вакцини CoviShield, виробленої за ліцензією AstraZeneca.
Препарат CoviShield є індійським аналогом вакцини шведсько-британського концерну AstraZeneca і проводиться за його ліцензії інститутом сироваток Serum Institute of India. 22 лютого препарат був зареєстрований для екстреного застосування в Україні. Раніше індійська вакцина була схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ).
Читайте також: 25 березня Україна отримала 215 тисяч доз китайської вакцини CoronaVac
У першому і другому кварталах Україна отримає 2,2−3,7 мільйона доз вакцини AstraZeneca в рамках механізму COVAX. Також країна уклала додаткові прямі угоди з індійським Serum Institute на поставку вакцин, розроблених компаніями AstraZeneca і американської NovaVax.
Коментарі - 6
Правильні пацани роками просували і мусолили тему «вірусу», як не пташиного, то свинячого, то ще там якогось і ось… нарешті вистрелило і поперло! Пацани «к успЄху прішлі»! Тримати десятки (а може і сотні) біолаб по цілому світі для «вивчення» вірусів і «боротьби» з ними діло дороге і затратне, яке нарешті похоже, що почало окупатись.