Американський мільярдер, власник баскетбольного клубу НБА Dallas Mavericks Марк Кьюбан назвав золото «мертвим» активом. Про це бізнесмен написав у власному акаунті Twitter у відповідь на пост глави інвесткомпанії Euro Pacific Capital Пітера Шиффа, повідомляє investory.news.
Чи «поховала» криптовалюта золото
Кьюбан vs Шиффа
Фінансист іронічно висловився про інвесторів, які купили біткоїни та чекали подальшого зростання вартості цієї криптовалюти. За словами Шиффа, біржі піддалися криптоманії, через що котирування найвідомішої криптовалюти стрімко зросли. Проте з боку покупців це було недалекоглядним кроком, що й підтвердилося при падінні ціни.
«Вітаю тих, хто зарано купив біткоїн та завищив його ціну, а також тих, хто застрибнув на хайп. Ви успішно змусили Волл-стріт піддатися ажіотажу», — написав Шифф.
Кьюбан відповів на ці слова Шиффа власним дописом, в якому розкритикував золото, що традиційно вважається захисним активом під час криз.
«Пам'ятайте, золото — це засіб заощадження, що ґрунтується на технологіях. Від кирок і лопат до видобутку золота, який продовжує вдосконалюватися. Той, хто зумів найефективніше використовувати сучасні технології для видобутку, отримав найвищу нагороду», — зазначив бізнесмен.
Після зростання наприкінці минулого — початку нинішнього року ціна біткоїна знизилася — з пікового значення у $55,8 тис. за одиницю до $48,7 тис.
За словами Кьюбана, сьогодні багато якостей золота перейняла криптовалюта. Сам же дорогоцінний метал «мертвий» як актив та інструмент заощадження, впевнений Кьюбан: «Час рухатися далі».
Читайте також: Курсові гойдалки. Біткоїн за добу підскочив більш ніж на $2000
Що відомо про Марка Кьюбана
Власник Dallas Mavericks відомий ексцентричною поведінкою. Остання резонансна подія за його участю сталася наприкінці січня цьогоріч, коли він підтримав ідею гравця Brooklyn Nets Кайра Ірвінга змінити логотип НБА і розмістити на ньому зображення загиблого торік Кобі Брайанта.
Читайте також: Канадський інвестор спрогнозував зростання капіталізації біткоїна у 20 разів
Коментарі - 13
я уже перечислил 20 сталинкоинов правительству северной кореи. Они в восторге и просят еще.
иначе я бы очень переживал.
остатся без 50 миллионов баксов и получать ответы банка «да, перевели. да, документов не проверяли. Это не вы были инициатором перевода? нам очень жаль»
А еще можно водителем автобуса передать 50 миллионов. И тоже банк не нужен.
Если вас так банк беспокоит — вы можете найти много способов обойтись без него.
Я вот телефонные компании не люблю. И пропагандирую способ обойтись без их мерзких услуг — сьездить к нужному человеку и поговорить вживую. И всякие опсосы на вас не заработают и разговор не подслушают.
Круто?
Банки переживут. А если нет — ну исчезнут. Делов-то…
В прибалтике была куча банков, занимающихся отмывом денег с Украины и россии. Их прихлопнули 3−4 года назад. Всех скопом.
И что? хозяева банков занялись другим бизнесом — платежными системами и криптобиржами. Туда же перешли и сотрудники. Мир меняется — все приспосабливаются.
Теперь они не операционисты в Парексе, а «тим-лид-криптуны в Бинансе». На вдвое выше оклад.
Конечно, рано пипл поверил в выход экономик и коронакризиса, но всё как всегда — растём и падаем на ОЖИДАНИЯХ, а не на самих движениях.
П. С. Кто заработал за последний год больше — инвесторы в крипту или в золото? Тут по-моему математика проста и без комментариев:)