Компанія Pfizer найближчим часом подасть документ на реєстрацію своєї вакцини в Україні. Вакцинація в Україні буде добровільною та безоплатною. Про це на брифінгу заявив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає Укрінформ.
Pfizer готує документи для реєстрації своєї вакцини в Україні
«Відбувся телефонний дзвінок зі штаб-квартирою Pfizer, і ми отримали запевнення, що найближчим часом будуть подані всі документи на реєстрацію вакцини Pfizer в Україні. Наголошую, що вакцина буде використовуватися в Україні тільки тоді, коли вона буде зареєстрована належним чином. Нещодавно народні депутати проголосували, а президент підписав закон, який дозволяє проводити реєстрацію вакцини проти covid-19 за спрощеною процедурою», — сказав Ляшко.
Читайте також: Вакцина Pfizer виявилася ефективною проти нового штаму covid-19 — дослідження
Вакцинація в Україні
Перший транш вакцини від глобальної ініціативи COVAX Україна отримає в лютому у кількості 117 000 доз, і наголосив, що вакцинація буде добровільною і безоплатною.
Ця кількість вакцини відразу буде розподілена для вакцинації медичних працівників, а також працівників закладів, що надають медичну допомогу пацієнтам із коронавірусною хворобою.
Страхування від covid-19. Виплата до 50 тисяч гривень
Вакцинація від covid-19 в Україні почнеться в середині лютого.
Згідно з програмою COVAX, Україна має отримати 8−16 мільйонів доз вакцини від covid-19. Крім того, 30 грудня Офіс президента повідомив, що Україна отримає 1,9 мільйона доз вакцини проти covid-19 від китайського виробника вакцин Sinovac Biotech.
13 січня видання The Wall Street Journal повідомило, що створена китайською компанією Sinovac Biotech вакцина від covid-19 показала 50% ефективності під час випробувань у Бразилії.
Стежте за цікавими та ексклюзивними матеріалами про вплив пандемії на економіку в телеграм-каналі «Економіка та коронавірус».
Коментарі - 13
Pfizer и BioNTech подали заявление на временное одобрение вакцины (Emergency Use Authorization, EUA). Но по протоколу третья фаза испытаний у них заканчивается лишь в 2022 году — ровно потому, что абсолютно никто не знает, что будет происходить в отдалённой перспективе после использования РНК-вакцины. Самая большая проблема вакцины, основанной на технологии мРНК, в том, что она ранее никогда не использовалась в утвержденных вакцинах.
https://www.pfizer.com/news/press-release/press-release-detail/pfizer-and-biontech-announce-publication-results-landmark
а то что представили — это промежуточные результаты эффективности, НО не безопасности.
https://biontech.de/covid-19-portal/project-lightspeed
Откройте раздел November 18, 2020.
Ни одна вакцина не закончила третью стадию, то что опубликовали — это промежуточные результаты что никоим образом не говорит о завершении всех испытаний.
1) The safety data milestone with safety data being available for at least 2 months after the second dose as required by U.S. Food and Drug Administration (FDA) for Emergency Use Authorization (EUA) has been achieved.
А то что написано дальше о продолжении наблюдений в течении двух лет не означает, что результат по безопасности не достигнут. Не будем придумывать то, что не написано.
Но тогда Пфайзер может сама «вирус» производить. Её тогда легче и антивирус делать. В принципе это взаимозаменяемо. Выбросили на рынок «вирус», а потом за ним «вакцину». Верно и противоположное. Вначале в оборот вакцину. А потом её выводим из оборота «вирусом». Смысл тот же. Только слова разные.
кстати, про написание вирусов — эта фраза принадлежит Касперскому, антивирусное ПО которого уже запрещено во многих гос учреждениях на западе, как шпионское ПО
Я решил проблему так. У меня 2 компа. Для работы я использую старые операционки без обновлений. Их вирусы не берут. И у меня не было никогда проблем с вирусами.
Здесь мысль такая. Производители П О вынуждены писать вирусы синхронно с ПО. А если операционка старая, а она тоже ПО, то и вирус, который написан на новых кодах, не способен запуститься.