В 2020 році Приватбанком проведено операції щодо продажу клієнтам банку ОВДП на суму близько 1,3 млрд грн, більше 10% з яких становлять операції в Приват24. Про це повідомили «Мінфіну» в пресслужбі банку.
У січні клієнти купили через Приват24 ОВДП на 80 мільйонів
Обсяг операцій
Станом на 5 лютого 2021 року загальний обсяг проведених операцій з державними облігаціями в Приват24 становить близько 215 млн грн.
Близько 60% клієнтів здійснюють оформлення операцій on-line.
Кількість та обсяги операцій в Приват24 зростає кожен місяць. Зокрема, у січні 2021 року банком реалізовано близько 80 млн грн ОВДП через Приват24.
Плани на 2021 рік
У 2021 році Приватбанк планує збільшити обсяги дистанційних продажів державних облігацій, а також розширити перелік послуг в Приват 24.
Зокрема, надати своїм клієнтам можливість купувати ОВДП не лише на вторинному позабіржовому ринку, а й подавати заявки на їх придбання на аукціонах Міністерства фінансів та на фондових біржах «ПФТС» та «Перспектива».
Вже на наступному тижні Приватбанк запустить операції з цінними паперами в оновленій версії Приват24 2.0 WEB, яка включатиме в себе як і доступні раніше можливості щодо купівлі та управління портфелем цінних паперів в режимі online в новому дизайні так і нові ідеї та функції.
Читайте також: Приватбанк запустив послугу купівлі-продажу ОВДП онлайн
Нагадаємо
Станом на кінець 2020 року портфель клієнтів Приватбанку в ОВДП склав більше 1,5 млрд грн, що складає 10% усіх вкладень фізичних осіб в ОВДП на фондовому ринку та 1% — усіх вкладень юридичних осіб.
З 27 лютого 2019 року клієнтам Приватбанка стала доступна послуга «Операції з цінними паперами» в Приват24web.
Раніше «Мінфін» повідомляв, що Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку видала ліцензію Приватбанку для торгівлі цінними паперами.
Що таке ОВДП
-
Альтернативою депозитам можуть стати облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) — як гривневі, так і валютні.
Скільки можна заробляти на ОВДП (відео)
-
Їх прибутковість зараз цілком порівнянна з відсотками, які готові платити за вкладами українські банки. І набагато вища за ту, що пропонує більшість «дочок» західних фінустанов. До того ж, з доходів за облігаціями не стягується ні 18% податок, ні 1,5% військовий збір.
Читайте також: Українці тепер можуть купувати ОВДП через Приват24
-
Ще один «плюс» такого інструменту — висока ліквідність ринку ОВДП. Папери можна продати в будь-який момент за ринковою вартістю.
Коментарі - 14
Они бесполезны, с гривневыми ОВГЗ даже в туалет не сходить, они бездокументальные)
И да, украинские гос. бумаги теперь с отрицательными ставками.
Ведь инвестированные в них деньги обесцениваются почти вдвое больше доходности.
«обычный гражданин которых просто хочет немного приумножить свое, купил бы 2014 ОВГЗ под те 15%» — и обесценил свои сбережения на 300%)
Не буду о том, что до 2017 года с купонов брался НДФЛ и ВС.
И, купить гос.бумаги было в разы сложнее, чем сейчас.
Да, в долларах заработал «ноль», 100 долларов с 845 грн волшебным образом превратились в ~2800.
Без налогов и прочего.
Вам бы лучше о девальвации гривны думать, денежная масса на 24% выросла, спасибо Шевченко.
Он кстати сбережения не в гривневых ОВГЗ держит.
А в долларовых еврооблигациях под 7%.
Наверно, он о чем-то догадывается?)