Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) розпочинає процедуру ліквідації неплатоспроможного Місто Банку, повідомляє пресслужба Фонду.
Розпочато процедуру ліквідації Місто Банку
Таке рішення ухвалено виконавчою дирекцією Фонду на підставі рішення НБУ від 26 січня 2021 року.
Що відбулося
ФГВФО оголосило, що відкритий конкурс з продажу Місто Банку інвестору не відбувся через відсутність учасників.
«Зацікавленим особам було запропоновано ознайомитися з інформацією про активи та зобов’язання банку та запропонувати один з можливих способів виведення банку з ринку. Це: передача активів і зобов’язань на користь приймаючого банку, або створення та продаж перехідного банку, або продаж банку в цілому. Три зацікавлених інвестори, всі три — українські банки, були допущені Фондом гарантування до кімнати даних. Два рази Фонд на прохання інвесторів подовжував строки подання конкурсних пропозицій і, відповідно, подовжив строки тимчасової адміністрації. Але, на жаль, жодної конкурсної пропозиції своєчасно не було надано», — повідомила заступник директора-розпорядника ФГВФО Ольга Білай.
Процедура ліквідації призначена на строк з 27 січня 2021 року до 26 січня 2024 року включно.
Щодо виплат відшкодування
Як повідомляв Фонд, з 15 січня 2021 року тривають виплати вкладникам Місто Банку за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився до 14 грудня 2020 року включно та за договорами банківського рахунку (поточні рахунки). Про початок виплат гарантованих сум за іншими вкладами буде повідомлено на сайті Фонду. Отримати свої кошти у межах гарантованої суми відшкодування вкладники можуть через відділення будь-якого з банків-агентів Фонду, що підключені до Автоматизованої системи виплат.
Читайте також: Фонд гарантування розпочав виплати коштів вкладникам Місто Банку
Вимоги кредиторів прийматимуться протягом 30 днів з дня опублікування у газеті «Голос України» оголошення про відкликання банківської ліцензії, ліквідацію банку за адресою: вул. Фонтанська дорога, 11, м. Одеса 65009, конт. тел.:
Докладно про те, як заявити кредиторські вимоги, та встановлену законодавством черговість задоволення таких вимог — за посиланням.
Нагадаємо
Задоволення вимог кредиторів банку, що ліквідується, здійснюється за рахунок коштів, отриманих у результаті реалізації майна (активів) цього банку.
Бажаєте знати про фінанси та інвестиції більше? Стежте за ексклюзивними матеріалами «Мінфіну» в телеграм-каналі
Коментарі