У 2020 році компанії у США подали рекордну кількість заяв про банкрутство. Більше банкрутств востаннє було у 2009 році під час світової фінансової кризи. Про це повідомляє Український капітал, з посиланням на дані Bloomberg.
У США збанкрутувала рекордна кількість компаній з 2009 року
Минулого року заяви про банкрутство подали 244 американські компанії. Це фірми із секторів енергетики, ритейлу та ринку споживчих послуг. Востаннє більший показник подання заяв про банкрутство був зафіксований у 2009 році, коли їх було 293.
За оцінками експертів, попри винайдення вакцини, постраждалі сектори все ще залишаються вразливими. Фахівці прогнозують нову хвилю банкрутств у другому кварталі 2021 року, коли у компаній закінчаться ресурси.
Під другу хвилю банкрутств, за прогнозами Bloomberg, підпадуть фітнес-клуби та кінотеатри. Натомість e-commerce продовжить свою експансію у офлайновий рітейл-сектор.
Як відбувається банкрутство
Проблемні компанії можуть пройти через банкрутство за двома різними процедурами — відповідно до 7 або 11 глави Кодексу США про банкрутство. При банкрутстві відповідно до глави 7 (ліквідація) суд призначає керуючого, який розпродає активи боржника і направляє виручені кошти на оплату адміністративних і судових витрат, пов'язаних з процедурою банкрутства. Після цього гроші розподіляються між кредиторами. Але черга рідко доходить до акціонерів, і найчастіше вони нічого не отримують.
Читайте також: Топ-10 найдорожчих стартапів світу, що зазнали невдачі
Глава 11 передбачає реструктуризацію боргу і реорганізацію компанії. При цьому компанія продовжує працювати, але припиняються будь-які кредиторські вимоги. Великі корпорації в основному йдуть саме цим шляхом. Часто компанія анулює свої попередні акції і випускає нові, щоб таким чином розплатитися з кредиторами за забезпеченим і незабезпеченим боргом. Акціонери, які тримали анульовані акції, терплять збиток.
Коментарі - 14
«Молодые реже умирают из-за того, что у них есть иммунитет.»
Молодые реже умирают только потому что у них меньше благоприобретённых болезней
и больше тривиального здоровья, данного им от рождения…
Основная проблема зараженной короновирусом молодёжи, которая болеет без видимых внешних проялений — они заражают вокруг себя всех окружающих и это делают не только на танцплощадке в два часа ночи, но и по утрам на кухне, общаясь со своими более пожилыми родителями, а ведь иногда в квартирах и частных домах живёт даже три поколения, и кроме юного дарования и его родителей с ними проживает бабушка с дедушкой глубокого пенсионного возраста…
«вы не ответили про стариков на танц-полах, это же круто то как»
Читайте внимательнее — заразить можно и принеся заразу домой, ведь молодёжь не живёт на танцполах круглосуточно, а иногда приходит домой к родителям — поесть, поспать, денег попросить на танцульки…
«Теперь же, вы не ответили- надо всё и всех закрывать»
Неужели у вас комплекс учителя начальных классов — что вам нужно постоянно отвечать на один и тот же вопрос или карантин в начальных классах выбил из колеи, а привычка пол-дня спрашивать одно и тоже — осталась…
Повторюсь…
Основная проблема зараженной короновирусом молодёжи, которая болеет без видимых внешних проялений — они заражают вокруг себя всех окружающих…
««заводчане, шахтёры, электрики»»
Не самый здоровый контингент из всего перечня профессий, так что при заболевании коронавирусом вероятность безсимптомного течения болезни равна нулю, а значит затемпературят и останутся дома, прервав цепочку заражения…
Или нет?
Так что, родители тех кто работают и кто под лохдаун не подходят- менее люди-человеки, выходит, да? и о5 лицемерие.
Попробуйте самостоятельно ответить на свои же вопросы…
Озвучьте публично своё видение этой проблемы
и будьте готовы ответить на пару сотен вопросов…