Мінфін - Курси валют України

Встановити
11 листопада 2020, 9:22

Голова Нацбанку обговорив з IFC проєкти з підвищення доступності фінпослуг

Голова Нацбанку України Кирило Шевченко під час робочого візиту до США обговорив із тимчасовим керуючим директором та виконавчим віцепрезидентом Міжнародної фінансової корпорації (IFC) Стефані фон Фрідебург проєкти з підвищення доступності фінансових послуг. Про це повідомляє пресслужба НБУ у фейсбуці.

Голова Нацбанку України Кирило Шевченко під час робочого візиту до США обговорив із тимчасовим керуючим директором та виконавчим віцепрезидентом Міжнародної фінансової корпорації (IFC) Стефані фон Фрідебург проєкти з підвищення доступності фінансових послуг.
Фото зі сторінки Фейсбук НБУ

Зелене фінансування

«Мені приємно відзначити, що спектр нашого співробітництва розширюється з кожним роком. Національний банк не планує втрачати звання лідера реформ у фінансовому секторі. Серед наших напрацювань – ініціативи з розвитку сталого і зеленого фінансування в Україні. Ми дуже раді приєднатися до мережі сталого банкінгу (Sustainable Banking Network), яка є об’єднанням фінансових регуляторів та банківських асоціацій з країн, що розвиваються, та створена під егідою IFC», — зазначив Шевченко.

Він уточнив, що в Україні розуміють, які виклики створює зміна клімату для сталого розвитку держави.

Читайте також: НБУ та IFC підписали «інклюзивний» меморандум

«Серед перших кроків у розвитку зеленого фінансування, які ми вже зробили, – створили для банків гнучкі умови для реструктуризації боргів виробників «зеленої» електроенергії», – уточнив голова НБУ.

Також серед запланованих спільних проєктів – удосконалення роботи публічного кредитного реєстру, посилення функції захисту прав споживачів, підвищення рівня фінансової грамотності, розробка Національної стратегії фінансової інклюзії України, поширення досвіду ЄС з віддаленої ідентифікації та верифікації клієнтів фінансових установ.

Співпраця IFC та Національного банку має на меті:

— запровадити нові фінансові продукти для громадян та малого бізнесу;
— розширити доступ до рахунків та кредитів у фінансових установах;
— зробити фінансові послуги доступнішими, якіснішими та використовуваними;
— забезпечити захист прав споживачів фінансових послуг.

Співпраця в межах меморандуму також сприятиме створенню конкурентних ринкових умов для операторів фінансових послуг, зменшенню трансакційних витрат для клієнтів, а також відкриє нові можливості для розвитку цифрових фінансових послуг.

IFC також надаватиме технічну допомогу Національному банку, допомагатиме з розробленням та втіленням національної стратегії фінансової інклюзії.

Нагадаємо

10 листопада голова Нацбанку Кирило Шевченко зустрівся з головою місії МВФ в Україні Іванною Владковою Голлар.Шевченко запевнив, що Україна продовжить реформування фінансового сектору.

Візит до США

Шевченко перебуватиме з офіційним робочим візитом у Вашингтоні протягом 8-13 листопада.

В рамках візиту заплановані зустрічі з керівництвом Міжнародного валютного фонду, Світового банку, Міжнародної фінансової корпорації (IFC).

Коментарі - 1

+
0
mary27
mary27
11 листопада 2020, 10:32
#
Рассуждает про ''устойчивое'' и ''зеленое'' финансирование, а сам ОВГЗ может впарить только гос.банками, и то - под рефинанс НБУ.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися