27 жовтня 2020, 15:07 Читать на русском

Курс біткоіна оновив річний максимум

Курс біткоіна оновив річний максимум. Середня ринкова ціна перевищила $13,4 тис., за добу вона зросла на 2,8%, а з початку місяця — на 26%. Попередній рекорд цього року в $13,3 тис. було встановлено 25 жовтня, після чого котирування BTC опускалися нижче $12,9 тис. Про це пише РБК.

Курс біткоіна оновив річний максимум.
Фото: delo.ua

Прогноз аналітиків

Аналітик порталу NewsBTC Аяш Джиндал допускає подорожчання криптовалюти до $ 13,5 тис.

Аналітик Амстердамської фондової біржі Міхаель ван де Поппе припустив, що курс монети може зрости до $17 тис., однак першим ймовірно буде його зниження до $11,5 тис.

Читайте також: JPMorgan зробив ставку на зростання біткоіна: що прогнозують

Аналітики американського інвестбанку JPMorgan, навпаки, не рекомендували купувати зараз біткоін. Вони пояснили, що монета перекуплена і незабаром, можливо, почне дешевшати, так як інвестори стануть фіксувати прибуток.

Однак в довгостроковій перспективі BTC здатний подорожчати на 100-200%, підкреслили в компанії.

Читайте також: Золото і біткоін подорожчають — прогноз Bloomberg

JPMorgan називають на три основні причини для зростання біткоіну

  • Біткоін повинен зрости в 10 разів, щоб відповідати розміру інвестицій в золото.
  • Криптовалюта має високу корисність. Нею можна розплатитися, а переказувати кошти в біткоін займе набагато менше часу, ніж це можна зробити за допомогою фізичного золота.
  • Мілленіали, які з часом будуть займати більшу частку серед інвесторів, більш прихильні до криптовалюти.

Коментарі - 5

+
+13
SkrudjMacduck
SkrudjMacduck
27 жовтня 2020, 15:11
#
Щоб знову опуститися?!
+
0
ototo
ototo
27 жовтня 2020, 18:59
#
Да, по старой схеме. Зазывают новостями всех в вагон, а потом с обрыва всех скидывают. Возможно еще одно обрушение в этом году до 8 тыс.
+
0
bonv
bonv
27 жовтня 2020, 15:38
#
Многие российские аналитики считают, что рубль ждут трудные времена. На фоне коронавируса и низких цен на нефть нацвалюта РФ продолжает терять позиции по отношению к доллару и евро.
Глава Счетной палаты Алексей Кудрин недавно заявил журналистам, что не стоит ожидать укрепления курса рубля до конца будущего года.
Артем Деев, возглавляющий аналитический департамент компании AMarkets, также считает, что рубль вряд ли сможет отыграться после понесенных потерь.
Если учесть тот факт, что мировая экономика погружается в кризис, то можно прогнозировать дальнейшее ослабление рубля. Поэтому уже сейчас нужно задуматься о переходе в более надежные инструменты, среди которых выделяется биткоин.
По словам управляющего партнера EXANTE Алексея Кириенко, рубль будет дешеветь. Эксперт назвал биткоин одним из самых ярких активов на рынке.
BTC обладает невероятно высокой доходностью. Покупать криптовалюту можно небольшими партиями.
При этом не нужно впадать в панику, если наблюдается откат монеты. В долгосрочном плане биткоин все равно будет укрепляться, резюмировал аналитик.
+
0
preyvanamor
preyvanamor
27 жовтня 2020, 16:52
#
Ну правильно! Треба ж десь припаркувати свіжонадруковані бакси... Не золотом ж єдиним жити.
+
+11
Daos
Daos
27 жовтня 2020, 18:22
#
Всё по плану)
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися