26 жовтня 2020, 16:11 Читать на русском

Нафтогаз підвищив ціни на газ для виробників тепла ще на 25%

НАК «Нафтогаз України» оприлюднила оптову ціну на природний газ для виробників теплової енергії, яким державна компанія поставляє газ в рамках спеціальних обов'язків (ПСО). Про це повідомляється на сайті НАК.

НАК «Нафтогаз України» оприлюднила оптову ціну на природний газ для виробників теплової енергії, яким державна компанія поставляє газ в рамках спеціальних обов'язків (ПСО).
Фото: delo.ua

Що по чому

У жовтні ціна газу складе 5 374,10 грн за 1 тисячу кубометрів (без урахування ПДВ і транспортування), що на 24,4% більше, ніж у вересні (4 318,99 грн).

Читайте також: Нафтогаз назвав ціну на газ в рамках річного тарифу

Що кажуть у НАКу

У прес-службі Нафтогазу відзначили, що ціна газу для виробників тепла розраховується відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 19 жовтня 2018 року № 867, з урахуванням змін котирувань (цін) на європейських газових хабах.

За період, який використовується для розрахунків, котирування на природний газ в Європі виросли в порівнянні з вересневими цінами на 26%.

Нагадаємо

  • Нафтогаз опублікував нові умови продажу газу для населення після завершення 1 серпня дії спеціальних зобов'язань (ПСО).
  • Компанія пропонує укласти річний контракт на поставку газу зі щомісячним формульним визначення ціни, яка буде відома до початку місяця поставки.
  • До 1 серпня 2020 року ціна газу для побутових клієнтів компанії була єдиною і публікувалася лише після 22 числа місяця споживання.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама