Німецька пошукова система Ecosia інвестувала 1 млн фунтів стерлінгів у британський фінтех-стартап TreeCard, який виготовляє дерев’яні платіжні картки. 80% прибутку, отриманого з платежів, спрямовуватимуть на відновлення лісів, а решту 20% — на виробництво самих карт. Про це пише видання Процес.
Британський стартап створив дерев'яну платіжну карту. Комісії з платежів підуть на висадку лісів
Функції карти та умови користування
Працюючи в мережі Mastercard, TreeCard функціонує як повноцінна дебетова карта з підтримкою безконтактних транзакцій і мобільних платежів.
Як і будь-яка платіжна картка, вона оснащена чіпом для безпечних розрахунків.
TreeCard має власний мобільний додаток, у якому можна стежити за витратами, розділяти рахунки з друзями і дивитися, скільки дерев було посаджено на кошти з кожної платіжної операції.
Комісія за користування карткою стягується не з користувача, а з продавця або магазину, в якому оплачують покупки.
За кожні витрачені $60 будуть висаджувати одне дерево, кажуть засновники проєкту.
Екологічність карти
Для виготовлення таких карток виробник використовує деревину вишні, усередині якої — пластик, але з перероблених пластикових пляшок.
З одного дерева можна зробити 300 тисяч таких карт.
TreeCard запустять у США, а також на деяких ринках ЄС і Великобританії протягом наступного року. Мета стартапу – висадити один мільярд дерев до 2026 року.
Проєкт реалізують за підтримки німецької пошукової системи Ecosia, яка направляє 80% доходів на соціальні блага, зокрема на висадку дерев.
Коментарі - 4
Карта для спасения экологии земли делается максимально возможной из экологически чистых, возобновляемых материалов. И вырученные средства отправляются на высаживание новых саженцев деревьев.
Экологически чистые материалы предусматривают ускоренный процесс биоразложения без всякого сбора мусора, его сортировки и дальнейшей переработки.