Лікування одного пацієнта з важким перебігом covid-19 коштує від 45 тисяч гривень. Про це розповів очільник МОЗ Максим Степанов під час брифінгу 7 жовтня.
У МОЗ розповіли, скільки коштує лікування одного пацієнта з covid-19
Дорогий covid-19
«Якщо ми говоримо про процес лікування на одного хворого, який має важкий перебіг хвороби, то ця сума – від 45 тисяч гривень. Лікарські засоби враховані в тарифі – це те, що ми переводимо безпосередньо лікарям», – розповів Максим Степанов.
Міністр також зазначив, що в тариф, який перечисляють лікарням, включено кілька позицій.
Страхування від covid-19. Виплата до 50 тисяч гривень
«В тариф, який ми перераховуємо всім без виключення лікарням, які працюють з covid-19, враховано:
- 300% заробітної плати медичним працівникам, які безпосередньо зайняті в лікуванні covid-19.
- безпосередньо лікарські засоби і медичні вироби, які необхідні для лікування хворого на covid-19», – додав глава відомства.
Нагадаємо
Раніше в МОЗ заявляли, що вартість лікування одного хворого коронавірусною інфекцією covid-19 в українських лікарнях коштує до 10 тисяч грн на добу.
Також у МОЗ зазначали, що фінансування стаціонарного лікування беруть на себе держава й меценати.
Скільки хворих в Україні
-
Станом на 9:00 7 жовтня в Україні зафіксовано 4 753 нових випадки коронавірусної хвороби covid-19 — це антирекорд кількості нових хворих за добу.
-
Взагалі в Україні 239 337 лабораторно підтверджених випадків covid-19, із них 4 597 летальних, 105 970 пацієнтів одужали.
Стежте за цікавими та ексклюзивними матеріалами про вплив пандемії на економіку в телеграм-каналі «Економіка та коронавірус».
Коментарі - 9
Брехня из уст министра...
Никто и никогда не переводит деньги со счетов министерства здравоохранения на личные счета врачей - все деньги идут на счета юридических лиц (больниц), в которых работают не только врачи, но и санитарки и уборщицы и даже бухгалтера с директорами (главврачами) этих больниц.
Финансировать надо не только одно койко-место и то задним числом, но и прочие расходы больниц, в том числе и на оплату услуг ЖКХ и оплату работы сотрудников, не связанных с лечением пациентов напрямую...
Если называть больных в стационаре - меценатами, то тут глава Минздрава прав на все 100%.
Украинские меценаты (читай пациенты больниц) - обеспечивают оплату большинства применяемых при лечении лекарственных препаратов, оплату медицинских услуг медсестёр а также премиальное вознаграждение врачей...
Мне рассказывали что жителю глубинки за 2 тыс грн предложили полежать в «санатории+питание» с диагнозом «covid».
а то тут как некоторых коментаторов почитаешь - так в крупных городах доходы ого-го, пишешь что в Сумах 10000 на руки считается за счастье получать - отвечают что у них на 15000 дворники не идут.