Мінфін - Курси валют України

Встановити
30 серпня 2020, 11:09

ФГВФО виставив на продаж кредитні портфелі двох банків

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на продаж кредитний портфель банків «Фінанси та Кредит» і Фідобанк. Про це йдеться в повідомленні ФГВФО.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на продаж кредитний портфель банків «Фінанси та Кредит» і Фідобанк.
Фото: thepage.ua

Що хочуть продати

Кредитний портфель Фідобанку складається з прав вимоги за кредитними договорами забезпеченими іпотекою, укладених з фізичними особами в кількості 912 позицій.

Початкова ціна лота — 11,8 млн гривень, торги пройдуть в системі ProZorro.Продажі за голландською моделі аукціону.

Взяти участь можуть юридичні та фізичні особи. Кінцевий термін прийому заяв: 1 вересня в 16:00.

Читайте також: Чому крах «Аркади» потягне за собою зростання цін на київські новобудови

Кредитний портфель банку «Фінанси та Кредит» складається з прав вимоги та інших майнових прав за 3 кредитними договорами, які забезпечені транспортними засобами, 48 беззаставними кредитними договорами, укладеними з фізособами і дебіторською заборгованістю, що виникла за операціями з фізособами, в кількості 176 позицій, і майнові права по ній.

Початкова ціна лота — 7,9 млн гривень. Торги пройдуть в системі ProZorro.Продажі за голландською моделлю аукціону. Кінцевий термін прийому заяв: 9 вересня в 16:00.

Раніше повідомлялося

  • Банки державного сектору продовжують зменшувати портфель непрацюючих кредитів. За підсумками I півріччя поточного року, обсяг NPL скоротився на 6,1 млрд грн до 391 млрд грн, а їх частка в кредитному портфелі сектору знизилася до 63,1%. Про це йдеться в звіті Міністерства фінансів.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися