13 липня 2020, 15:27 Читать на русском

За півроку українці стали на третину активніше платити картами і цифровими гаманцями

З початку 2020 року, не дивлячись на пандемію коронавируса і зниження товарообігу в зв'язку з карантинними обмеженнями, українці стали на третину частіше оплачувати покупки банківськими картками і цифровими гаманцями.

Як повідомив керівник Напрямку обслуговування торгових підприємств Приватбанку Євген Васильцов, за перше півріччя 2020 року загальний обсяг оплат картками і безконтактними гаманцями в мережі POS терміналів в торговіх точках склав 142 млрд грн, що на 31% більше, ніж за перше півріччя 2019 роки (111 млрд грн).

За даними Приватбанку, найчастіше українці оплачують покупки банківськими картками в продуктових магазинах і супермаркетах, на які припадає 49% загального обсягу транзакцій у термінальній мережі банку. Друге місце за обсягами cashless-оплат посідають магазини електроніки та побутової техніки та магазини одягу, взуття та аксесуарів. Також активно розплачуються картками в магазинах товарів для дому, аптеках та кафе, ресторанах і розважальних центрах.

На сьогодні в мережі Приватбанку працює понад 240 тисяч POS-терміналів. Щодня через мережу POS-терміналів Приватбанку власники банківських карток оплачують 4,2 млн покупок. Майже 90% POS-терміналів Приватбанку приймають безконтактні платежі картками чи смартфонами.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама