7 липня 2020, 13:40 Читать на русском

ЄІБ може виділити Україні 340 мільйонів євро на відновлення будівель і доріг

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) може виділити Україні €340 млн у межах Програми відновлення. Про це свідчить інформація на сайті банку, передає Інтерфакс-Україна.

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) може виділити Україні €340 млн у межах Програми відновлення.
Фото: stockworld.com.ua

На що підуть гроші

Фінансування передбачено для таких секторів, як водопостачання, енергетика, містобудування і транспорт.

Гроші мають піти на створення, відновлення та поліпшення громадських будівель, зокрема адміністративних будинків, шкіл, медичних центрів і лікарень, державних доріг і мостів, а також на постачання комунальних послуг.

Читайте також: ЄІБ виділяє Україні 300 мільйонів євро кредиту

Програма, зокрема, орієнтована на об'єкти, які знаходяться на підконтрольних Україні територіях в Донецькій і Луганській областях, а також чотирьох прилеглих областей — Харківської, Дніпропетровської, Запорізької і Херсонської та міськрад в інших областях, щоб дозволити їм впоратися з припливом внутрішніх переселенців, уточнили в ЄІБ.

Такі заходи передбачені Спеціальним планом дій ЄІБ для України, розрахованого на три роки із загальним фінансуванням €3 млрд.

Раніше повідомлялося

  • У червні стало відомо, що Європейський інвестиційний банк надасть Україні 300 млн євро кредиту на підвищення енергоефективності громадських будівель.
  • Повідомлялося, що в межах проекту планують підвищити енергоефективність 1000 будівель, переважно дитсадків, лікарень і шкіл, що дозволить запобігти викидам в атмосферу понад 1 млн тонн двоокису вуглецю. Результатами проекту скористаються 2,5 млн українців.

Коментарі - 1

+
0
Иван Горохов
Иван Горохов
7 липня 2020, 14:04
#
Да навыделяли уже, заи… ся еще то отдавать…
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама