3 липня 2020, 17:40 Читать на русском

Криклій: Формувати тарифи на транспортні послуги повинен незалежний регулятор

У Мінінфраструктури розробили законопроєкт, який пропонує створити Національну комісію, що здійснює держрегулювання у сфері транспорту. Про це розповів міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

У Мінінфраструктури розробили законопроєкт, який пропонує створити Національну комісію, що здійснює держрегулювання у сфері транспорту.
Фото: mtu.gov.ua

Що пропонують

За словами Криклія, незалежний регулятор транспорту було створено в Німеччині, Франції, Швеції та інших країнах ЄС, і Мінінфраструктури хоче переймати досвід.

Згідно з проектом закону Нацкомісія буде регулювати діяльність суб'єктів природних монополій на ринках транспортних послуг та суміжних ринках.

Ідеться про такі послуги:

  • користування залізничними коліями, диспетчерськими службами, вокзалами та іншими об'єктами інфраструктури, що забезпечують рух залізничного транспорту загального користування;
  • управління повітряним рухом;
  • спеціалізовані послуги у річкових, морських портах, морських рибних портах та аеропортах.
  • внутрішні та міжнародні перевезення пасажирів і вантажів залізничним, повітряним, річковим і морським транспортом.

За словами Криклія, такі зміни дозволять сформувати конкурентні ринки перевезень і гармонізувати ринок транспортних послуг в інтересах всіх його учасників.

«Наше ключове завдання — зробити сферу транспортних послуг максимально надійною і ефективною для громадян і бізнесу», — зазначив міністр.

Коментарі - 3

+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
3 липня 2020, 20:40
#
Для каждой отрасли человеческой и хозяйственной деятельности надо создать свою национальную комиссию.
+
0
vit555z
vit555z
4 липня 2020, 22:29
#
Почему вы пишите «КрЫклий»? Это не правильно. Если вы пишете по русски, то не следует попугайничать и передавать украинскую транскрипцию на русский лад. 
Вы же не пишете «Зэлэнськый»  или «Тымошенко»"
+
0
Яна Шевченко
Яна Шевченко
5 липня 2020, 22:44
#
Дякуємо, ви праві
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама