Долар та ієна виросли в четвер на тлі побоювань про зростання кількості випадків коронавірусу, підтримали попит на безпечні активи. Про це пише Reuters.
Міжнародний ринок: Долар та ієна дорожчають на тлі побоювань щодо коронавірусу
Різке зростання кількості випадків зараження коронавірусом в декількох штатах США і введення обмежень на пересування в Пекіні з метою зупинити спалах послужили нагадуванням про те, що пандемія може продовжувати чинити тиск на глобальну економіку ще тривалий час.
Що відбувається з валютами
Ієна до долара зміцнилася на 0,2% до 106,8 до 8.37.
Австралійський долар зменшив 0,12% до $0,6875, ще далі відступивши від річного максимуму, досягнутого минулого тижня, після слабкої трудової статистики.
Новозеландський долар також подешевшав на 0,15% до $0,6447 після виходу прогнозу даних про ВВП. Ієна додала 0,3% до 73,41 до «австралійця» і 0,36% до 68,83 до «ківі» на тлі зниження апетиту до ризику.
«Підйом американських акцій та інших ризикованих активів зупинився, так як все більше людей говорять про другу хвилю вірусу», — сказав старший стратег з валютних ринків в IG Securities у Токіо Дзюніті Ісікава.
Читайте також: Нові тенденції на валютному ринку: що відбувається з курсом долара
«Це надає підтримку долара та ієни, тому що вони обидві є валютами-притулками. У фунта свої проблеми. Британська економіка не в кращій формі, і Brexit без операції залишається ризиком».
Фунт стерлінгів торгувався без виразної динаміки біля позначки $1,2560 перед засіданням Банку Англії, на якому, як очікується, регулятор розширить програму кількісного пом'якшення. По відношенню до євро фунт був стабільний на рівні 89,63 пенса.
Євро торгувався без яскраво вираженої динаміки на рівні $1,1249 після зниження на 0,2% на попередній сесії.
Швейцарський франк утримувався на рівні 0,9492.
Юань на материковому ринку зміцнів на 0,13% до 7,0750 за долар.
Народний банк Китаю в четвер знизив ставку 14-денного зворотного репо до 2,35% до 2,55% і влив 70 мільярдів юанів ($9,88 мільярда) у грошовий ринок для збільшення ліквідності.
Стежте за цікавими та ексклюзивними матеріалами про вплив пандемії на економіку в телеграм-каналі «Економіка та коронавірус».
Коментарі - 4
https://www.youtube.com/watch?v=LtcZ36-m_54&feature=youtu.be
Подписывайтесь на youtube-канал «Минфина» , комментируйте видео и принимайте участие в новом конкурсе ;)
Обширные торговые связи с Японией?
Много посетителей ''минфина'' ту иену своими глазами видели?