5 червня 2020, 12:35 Читать на русском

Приватбанк безкоштовно обслуговуватиме бізнес, який підключить #cashless

Для підтримки малого бізнесу в пост карантинний період Приват, анк вводить з початку червня до кінця серпня 2020 року нульові тарифи на обслуговування підприємців, які підключать еквайринг для прийому оплати за товари і послуги за допомогою банківських карток. Про це йдеться у повідомленні банку.

Економія з Приватом

За умови підключення еквайрингу і прийому платежів картками, в період антикризової акції для підприємців буду діяти нульові тарифи на користування POS-терміналами, нульова абонплата за користування поточним рахунком і безкоштовні платежі на рахунки контрагентів в інших банках.

Таким чином, за три місяці економія для підприємця складає як мінімум 1 500 грн лише за абонплатою за обслуговування рахунку та еквайрингу.

Читайте також: За перший місяць карантину українці стали удвічі більше витрачати #cashless на їжу і втричі на кур'єрську доставку

Замовити підключення еквайрингу можна тут: https://privatbank.ua/business/ekvajring-skb.

Також Приватбанк безстроково продовжив дію спеціальних тарифів на обслуговування ІТ-підприємців та стартаперів, в рамках яких для айтішників і підприємців діють нульові тарифи на обслуговування та пільги на більшість інших послуг банку.

Читайте також: Підтримка бізнесу: Приват відмінив комісію за користування POS-терміналами

 Замовити онлайн кредитну картку «Універсальна Gold» Приватбанку

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися