1 червня 2020, 13:04 Читать на русском

Приватбанк знизив ставки за діючими кредитами 60 тисячам компаній

Приватбанк автоматично знизив ставки за діючими програмами фінансування малого бізнесу для 60 тисяч українських компаній і підприємців. Про це повідомили в банку.

Приватбанк автоматично знизив ставки за діючими програмами фінансування малого бізнесу для 60 тисяч українських компаній і підприємців.
Фото: 24tv.ua

Кому пощастило

Ставка щомісячної комісії по «кредитних лімітах на рахунки» знижена для 44 тисяч юридичних осіб та підприємців.

Також до кінця року знижена щомісячна ставка для 15 тисяч позичальників програми «КУБ» і понад тисячі клієнтів програм проектного кредитування.

Читайте також: Карантинні проблеми. В Приватбанку розповіли, чому ріжуть кредитні ліміти

Прогнози банку

За прогнозами банку, до кінця року отримати нове фінансування по антикризовим ставками зможуть ще більше 40 тисяч компаній малого бізнесу і підприємців.

Нагадаємо

З 25 травня Приватбанк суттєво знизив ставки за всіма кредитними програмами фінансування юридичних осіб та підприємців, щоб допомогти українському бізнесу подолати наслідки карантину.

Зниження кредитних ставок поширюється не тільки на нові, але і на всі діючі кредитні угоди програм підтримки малого бізнесу, за винятком клієнтів, яким проведено кредитні канікули / реструктуризації боргу, або які мають або будуть мати прострочену заборгованість.

Читайте також: Приватбанк надаватиме дешеві кредити для бізнесу

Обрати кредит готівкою

Коментарі - 1

+
0
delucrum
delucrum
1 червня 2020, 13:57
#
И тут «зрада» да что же это делается))))))
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама