Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що одна із цілей його уряду — щоб Україна ввійшла в топ-30 рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business. Про це він сказав під час засідання уряду, передає ЕП.
Шмигаль: Наша мета — топ-30 рейтингу Doing Business
Цілі уряду
«Ми обговорюємо зменшення податкового навантаження для МСБ, а також так звану „регуляторну гільйотину“. Наш успіх буде показовим, коли прості ФОПи більше не будуть потребувати допомоги бухгалтерів у заповненні документів.
Це важливо, максимально спростити роботу мікро-, малого та середнього бізнесу. Україна увійде до топ-30 країн світу в питанні легкості адміністрування податків. Це наша мета — топ-30 рейтингу Doing Business», — повідомляє Шмигаль.
Читайте також: МВФ: Інвестори вивели з ринків рекордні $83 мільярди
Поточна позиція України в рейтингу
- Україна посіла 64-е місце в рейтингу інвестиційної привабливості Doing Business-2020, поліпшивши позицію минулого року на 7 пунктів.
- В 2019 році Україна посіла 71 місце в рейтингу Doing Business.
- За 2014-2018 роки Україна піднялася в рейтингу на 24 позиції.
Читайте також: Зеленський обіцяє, що Україна через три роки буде в топ-10 Doing Business
Як бізнес пережив карантин
Бізнес в Україні зазнав істотних збитків через карантин і оцінює можливе зменшення доходів протягом 2020 року в середньому на 50%, у тому числі 28% підприємств очікують зменшення доходів більш ніж на 60%. Про це свідчать результати опитування дослідницького підрозділу Advanter Group.
Нагадаємо
Уряд Гончарука заявляв, що Україна увійде до топ-10 Doing Business протягом трьох років.
Також минуле керівництво Мінекономіки заявляло, що концентрує великі сили на приєднання до електромереж, легкості реєстрації бізнесу, реєстрації власності і захист міноритарних інвесторів для входження України в топ-30 країн за версією Doing Business.
Коментарі - 13
7 листопада 2019.
«Виробникові спортивних товарів Head, який хоче побудувати в Вінниці великий завод з виробництва спорядження для зимових видів спорту, потрібно заплатити 1,6 млн євро за підключення до електромереж».
«UBC Group веде спільний проект з Head. Коли вони підписували меморандум, ще з попередньою владою, їм задекларували вартість підключення на рівні 300 грн за кВт. Зараз оголосили: 3972 грн за кВт. Їм потрібно мінімум 10 мВт. Це близько 1,6 млн євро! Це потрібно заплатити, щоб тебе підключили і ти потім купував електроенергію! Австрійці перепитали, коли почули цифру: „Це за що?“ Вручну на листочку перераховували вартість кВт, перемножили на мегават, перепитували, чи немає тут помилки. Якби їм оголосили ціну під час підписання меморандуму або до покупки землі, їх би тут не було»
Лучше бы наоборот, ибо «языком болтать – не мешки ворочать».
Насыпте немного народу ,ну чтоб жили в вашей реальности :)