Міністерство фінансів підписало угоду на отримання $135 мільйонів від Світового банку на додаткове фінансування Проєкту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Про це йдеться у повідомленні міністерства у фейсбуці.
Мінфін підписав угоду зі Світовим банком на отримання $135 мільйонів
На що підуть кошти
Передбачається, що $35 млн з цієї суми буде спрямовано на заходи посилення захисту населення та протидії поширенню епідемії COVID-19.
Читайте також: Світовий банк збільшив фінансування боротьби з коронавірусом до $14 мільярдів
Іншу частину коштів буде використано на закупівлю сучасного обладнання для відділень екстреної (невідкладної) медичної допомоги та посилення спроможності лікарень надавати якісну допомогу при інсультах в регіонах України, а також на інші заходи в рамках впровадження реформи системи охорони здоров’я та зміцнення потенціалу НСЗУ Національна служба здоров'я України.
Страхування від COVID-19
Раніше повідомлялося
-
3 березня 2020 року Світовий банк (СБ) також заявив про намір надати країнам кредити, в розмірі $12 млрд для боротьби з коронавірусом.
-
За словами представників Світового банку, насамперед ці гроші мають піти на розвиток національних систем охорони здоров'я.
-
Близько $4 млрд, призначених для цих кредитів, будуть взяті з активних програм СБ.
Коментарі - 13
Більше половини коштів з Фонду боротьби з коронавірусною хворобою направили на додаткове фінансування Пенсійного фонду.
Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час години запитань до уряду в Верховній Раді.
«29,7 із майже 65 мільярдів гривень, передбачених у Фонді боротьби з коронавірусом, додатково виділено пенсійному фонду, яка дали можливість провести індексацію пенсій, виплатити обіцяні 1000 грн пенсіонерам та 500 грн людям, старшим 80 років», - сказав він.
Крім того, за даними Шмигаля, 6 млрд грн отримали фонди, які будуть допомагати безробітним, зокрема тим, хто втратив роботу за останні місяці, а це 196 тисяч людей, які офіційно зареєструвались на біржі.
«Ще 1,6 млрд грн спрямовані для допомоги на дітей, батьки-підприємці яких втратили дохід», - розповів він.
Також, за словами Шмигаля, на 2 млрд грн були профінансовані різні медичні закупівлі для лікарень.
Ще 3,1 млрд грн були виділені МОЗ на додаткові закупівлі лікарням та зарплати лікарям.
Пішли гроші типу на коронавірус, на проїдання... і ці підуть.., і транші МВФ туди ж...