Кабмін рекомендує обмежити розмір зарплат керівників та членів наглядових рад державних банків до десяти мінімальних зарплат (47 230 гривень) - з квітня і до кінця карантину. Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.
29 квітня 2020, 19:19
Десять «мінімалок». Кабмін закликав скоротити зарплати керівництву держбанків
Кому можуть зрізати зарплату
Рекомендація поширюється на голів правління, членів правління, а також членів наглядових рад державних банків.
Обмеження має діяти з квітня 2020 року і до повного завершення карантину.
Читайте також: Зарплата голови Нафтогазу Коболєва зменшена більш ніж удвічі
Відповідну рекомендацію уряд найближчим часом направить до наглядових рад Приватбанку, Ощадбанку та Укрексімбанку.
Раніше повідомлялося
- 29 квітня Кабінет міністрів обмежив рівень зарплат керівництва державних компаній і винагород членів наглядових рад на період з 1 квітня і до кінця карантину.
- Всі держслужбовці будуть з 1 квітня отримувати зарплату не більше 47 тис. гривень. Таке розпорядження раніше дав президент.
Читайте також: Затягнути паски. Зеленський анонсував скорочення зарплат всіх держслужбовців (відео)
- Нагадаємо, середня зарплата українців у березні склала 11 446 грн — на 599 грн більше, ніж у лютому. Реальна заробітна плата в березні зросла на 9,3% у річному вимірі та на 4,8% порівняно з лютим. Про це свідчать дані Держстату.
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 45
Якби ви навели приклад розпорядження Супрун, яким вона вимагає в рецепти вписувати псевдомедикаменти з ефектом плацебо - то була б інша розмова.
Вкажіть конкретно яким наказом вона допомагали фармацевтичній мафії отримувати надбрибутки та реалізовувала корупційну схему!
У вас як в старому українському анекдоті, де завжди невістка винна.
Тим паче яка вже майже рік як не є Міністром?
Може то не простуда а менінгіт і цим пояснюється ваша претензія до неї?:)
так что из-за этого гениального технического решения пострадали все пересичные...
ну а кто ничего этого не помнит и не понимает, тот и маразматик, как я и написал.
дефіцит Нафтогазу теж в результаті покриває споживач.
Тосу ціна газу для населення — це не тільки платіжки, а й дотації та дирка в бюджеті на користь покриття низької ціни.
І я не прихильник Коболева та Вітренка, тому що вважаю що в нинішніх реаліях монополіста їх заслуга лише в тому, що не повелися на откати та інші «мотивації» від росії та тих, хто їй підігрує. Наприклад як це було з програшем суду Фірташу.
И на требования МВФ тоже можете не пинять, вот они:
«Цена, согласно требованиям МВФ, должна формироваться из двух факторов — себестоимости украинского газа и сопутствующих услуг, а также его импорта» - Украина импортирует 1/3 потребляемого газа, 2/3 - собственная добыча, а не 100% импорт.
«Учитывая долги облгазов, промышленности и энергетиков по состоянию на 21 апреля, суммарно все должны »Нафтогазу" 74,3 млрд грн. А учитывая штрафы и пени, общая сумма и вовсе превышает 120 млрд грн, или почти 15% от уровня доходов бюджета страны.
На фоне роста долгов населения и жилищно-коммунальных компаний, «Нафтогаз» отчитался об увеличении чистой прибыли за 9 месяцев 2019 года до 21,3 млрд грн. Естественно, что такие успешные показатели становятся обоснованием умопомрачительных зарплат и премий для правления компании в лице Андрея Коболева, Юрия Витренко и всего наблюдательного совета, состоящего из лоббистов западных транснациональных корпораций."
Керівництво найбільших банків країни будуть отримувати ЗП на рівні керівників бранчів в комерційних банках з західними материнками…
Наприклад Нафтогаз чи Укрзалізниця працюють як монополія, на відміну від держ банків, які все рівно змушені конкурувати з комерційними, проте там зарплати в десятки разів вищі.