Український бізнес готується до зменшення обсягів продажів та грошового потоку у зв'язку із пандемією COVID-19. Про це свідчать результати опитування, проведеного Американською торговельною палатою в Україні разом з компанією-членом палати «Делойт». Це перше дослідження про вплив коронавірусу на бізнес-спільноту України.
Як український бізнес оцінює ризики коронавірусу й захищає працівників (опитування)
До чого готується бізнес
Наголошується, що найбільшим впливом пандемії COVID-19 на бізнес може стати зменшення обсягів продажів та грошового потоку (61%), неможливість обслуговувати споживачів/клієнтів (52%) та неможливість продовжувати звичайне управління бізнесом (46%).
На питання щодо коригування цілей ефективності бізнесу в 2020 році 65% компаній-членів відповіли, що планують підтримувати заплановану ціль, а 14% планують помірно зменшити цілі.
Читайте також: Світ знижує податки, щоб захиститися від кризи. А що робить Україна
Яких заходів вживає
У компаніях обмежують бізнес-поїздки (89%), забезпечують віддалену роботу (87%) і безпеку офісу, зокрема, закуповують антибактеріальні засоби, одноразовий посуд і термометри (82%), а також надають співробітникам актуальну інформацію та поради (81%).
Читайте також: Фонд соцстрахування компенсує українцям втрачений заробіток у разі хвороби
Нагадаємо
Через загрозу епідемії коронавірусної інфекції Кабмін ввів карантин в Україні з 12 березня по 3 квітня.
На засіданні Кабміну прийнято рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств і служб, а також для поповнення держрезерву.
Читайте також: Експорт протиепідемічних товарів з України обмежили до 6 червня
Крім того, прийнято рішення закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорту Бориспіль.
З 15 березня Україна закриє кордон на в'їзд для іноземних громадян на два тижні, щоб не допустити поширення в країні коронавірусу. Таке рішення прийняли на засідання Ради нацбезпеки і оборони сьогодні, 13 березня.
Коментарі - 7
Люди у нас — расходник, причем дешевый.
Потому и текучка — скотское отношение.
Трудовая миграция стала чуть-чуть влиять, но минимально.
И это все сразу после института.