Мінфін - Курси валют України

Встановити
24 лютого 2020, 13:15

Мінцифри доопрацювало е-кабінет забудовника

В Міністерстві цифрової трансформації України допрацювали електронний кабінет забудовника і тепер він автоматично перевіряє інформацію з реєстру, яку внесли офлайн. Про цезаявив міністр Михайло Федоров у фейсбуці.

В Міністерстві цифрової трансформації України допрацювали електронний кабінет забудовника і тепер він автоматично перевіряє інформацію з реєстру, яку внесли офлайн.
Фото: korrespondent.net

Що допрацювали в реєстрі

«Ми доопрацювали кабінет і тепер автоматично перевіряємо інформацію з реєстру, яка вносилася шляхом отримання послуги офлайн. А дуже скоро всі послуги в будівництві стануть автоматичними і електронними», — написав він.

Читайте також: Кабмін презентував е-кабінет забудовника (відео)

Що це дасть

Це зроблено для того, щоб зменшити вплив корупції в сфері будівництва.

«Два місяці бандити, які роками заробляли мільярди гривень на хабарах і вже відчувають великі втрати від перших кроків цифровізації, намагаються обдурити і дискредитувати кабінет забудовника. І вони навіть вирішили, що їм це вдалося. Ми були готові до таких атак і уважно стежили за ними», — уточнив міністр.

Читайте також: В е-кабінеті забудовника з'явилася можливість поскаржитися на корупцію

Що ще відомо

  • 13 грудня 2019 року в Україні презентували електронний кабінет забудовника, який надає адміністративні послуги для будівництва об'єктів незначного класу наслідків (СС1).

  • Як повідомлялося, Мінцифра планує запустити електронні адміністративні послуги для будівництва об'єктів середнього і значного класу наслідків (СС2 і СС3) через 2-3 місяці.

Інвестиції в нерухомість. Отримати пропозицію від DIM Group

Коментарі - 1

+
0
bonv
bonv
24 лютого 2020, 13:18
#
Два місяці бандити, які роками заробляли мільярди гривень на хабарах і вже відчувають великі втрати від перших кроків цифровізації, намагаються обдурити і дискредитувати кабінет забудовника. І вони навіть вирішили, що їм це вдалося. Ми були готові до таких атак і уважно стежили за ними», — уточнив міністр.
А чому не виловили бандитів і не посадили їх до в«язниці? Дивні діла твої зе-влада…
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися