18 лютого 2020, 14:20 Читать на русском

Дмитро Сєрьожин увійшов у топ-30 кращих фінансових директорів України

Журнал «ТОП-100. Рейтинги найбільших» та редакція порталу Delo.ua склала рейтинг кращих фінансових директорів України. Одним з 30-ти кращих став головний фінансовий директор і член правління Альфа-Банку Україна Дмитро Сєрьожин.

Завдяки експертам редакція склала список з понад 70 фінансових директорів найбільших компаній, що ведуть свою діяльність на території України.

Фінальний рейтинг формувався з двох оцінок: експертного журі (80%) і голосування читачів на delo.ua (20%). Експертна група оцінювала управлінців за п'ятьма критеріями: репутація на ринку, ефективність, новаторське мислення, стратегічне планування та антикризове управління.

Дмитро Сєрьожин має великий досвід роботи в банківській сфері, в тому числі на керівних посадах. До команди Альфа-Банку Україна приєднався в 2012 році. Протягом п'яти років Дмитро займав посади першого заступника голови правління, члена правління і першого віце-президента, курував фінансові служби та казначейство, роботу на фінансових ринках Альфа-Банку Україна, а також відповідав за розробку стратегії.

У 2017 році обіймав посаду генерального менеджера Укрсоцбанку в період інтеграції Альфа-Банку Україна і Укрсоцбанку в єдину банківську структуру, яка успішно завершилася в жовтні 2019 року.

У травні 2019 року Дмитро Сєрьожин був обраний членом правління і головним фінансовим директором Альфа-Банку Україна, продовжуючи ефективне стратегічне управління фінансовим блоком банку та казначейством, а також роботою банку на ринках капіталу.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама