13 лютого 2020, 11:44 Читать на русском

Стартувало голосування за кращого роздрібника FinAwards 2020

Стартувало голосування за кращого керівника роздрібного бізнесу банків. Вже зовсім скоро ми підведемо підсумки щорічної премії FinAwards 2020.

Стартувало голосування за кращого керівника роздрібного бізнесу банків.

Участь в номінації «Керівник роздробу» приймають заступники голів правління, директора та начальники департаментів і управлінь, які відповідають за розвиток роздрібного бізнесу банків.

У цьому році за звання кращого керівника роздробу борються:

  • Валерій Даниленко, заступник голови правління, відповідальний за електронну комерцію, Таскомбанк

  • Галина Жукова, заступник голови правління, відповідальний за роздрібний бізнес та мережу, Креді Агріколь Банк

  • Андрій Звизло, директор департаменту продуктів роздрібного бізнесу і транзакційного банкінгу — член правління Universal Bank

  • Володимир Мудрий, член правління, відповідальний за роздрібний бізнес, ОТР Банк

  • Микола Онищенко, заступник голови правління, Кліринговий дім

  • Себастьян Рубай, заступник голови правління з роздрібного бізнесу ПУМБ

  • Антон Тютюн, заступник голови правління, Ощадбанк

  • Олексій Шабан, член правління банку (з питань роздрібного бізнесу), Приватбанк


Важлива умова — під керівництвом учасника рейтингу роздрібний напрямок банку повинен був продемонструвати відчутне покращення показників за підсумками 2019 року, які можна перевірити/підтвердити у відкритих джерелах даних.

Це можуть бути: приріст кредитного, депозитного портфелів фізичних осіб, скорочення кількості непрацюючих кредитів, розвиток мережі, оптимізація бізнес процесів, діджіталізація відділень, інше.

Віддай свій голос

Організатори премії FinAwards 2020 — «Мінфін» і finance.ua — будуть нагороджувати переможців у 15 номінаціях вже зовсім скоро — 28 лютого. Кращі банки, банківські продукти і менеджери будуть визначені за допомогою оцінок незалежного журі, а також за рахунок відкритого онлайн-голосування.

Проголосувати за улюблений банк, його продукт або представника можна прямо зараз. Для цього необхідно зайти на finawards.com.uа і віддати свій голос в тій чи іншій номінації.

Коментарі - 1

+
0
corsww
corsww
13 лютого 2020, 20:37
#
Ощад банк можно вычеркивать сразу. И был не фонтан а сейчас вообще скатился в пропасть. В 19 веке банки быстрее работали и лучше, чем это недоразумение в 21 веке.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама