«Vodafone-Україна» дозволили залучити до $1 млрд фінансування на розвиток. Кошти будуть залучатися поетапно — спочатку до $500 млн. Таке рішення 20 січня ухвалили акціонери, передає Інтерфакс-Україна.
Vodafone планує залучити до $500 мільйонів фінансування
Що говорять в компанії
-
«У найближчій перспективі ми розглядаємо варіанти поетапного залучення зовнішнього фінансування в межах $500 млн», – повідомили у пресслужбі мобільного оператора.
-
Згідно з даними в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, компанія може укладати договори позики та здійснювати інші угоди на $1 млрд.
Читайте також: АМКУ дозволив азербайджанському оператору купити Vodafone Ukraine
-
Також з даних системи та річної фінансової звітності випливає, що у 2018 році вартість активів компанії становила 21,4 млрд грн.
-
У квітні 2019 року «Vodafone-Україна» випустила єврооблігації на суму 90 млн євро з купонним доходом 9,2% річних. Доходи від їх розміщення оператор планував використовувати переважно для придбання ліцензій LTE та частково для будівництва мережі.
Передісторія
-
Компанії «МТС» у 2016 році довелося продати свій бізнес в Узбекистані за умовний $1 через претензії з боку американського регулятора, який запідозрив компанію в багатомільйонному хабарі для виходу на місцевий ринок зв'язку.
-
У 2017 році російська «МТС» пішла з Туркменії через те, що у ліцензій на частоти скінчився термін дії, а національний оператор «Туркментелеком» не продовжив договір про співпрацю з оператором.
-
Тепер у «МТС» залишиться лише два закордонних активи — в Білорусі (належить 49%) і Вірменії (належить 100%).
-
3 грудня компанія NEQSOL Holding, в яку входить азербайджанський оператор Bakcell, закрила операцію з купівлі мобільного оператора «Vodafone Україна».
-
У «Vodafone Україна» 23 січня 2020 року повністю оновився склад наглядової ради.
Коментарі