Всем утра! Вопрос роли и (стоимости) доллара в Украине не только усложнил жизнь многим читающим, но возникают вопросы в наступающем Christmas rally - будет ли уж слишком оптимистичным и даже беспричинным рост фондовых рынков США в конце года и каким боком зацепит нас. Итак: Факторы для роста индекса доллара на конец года(уровень к 100). Не забываем-чем выше индекс тем ниже евро и разная лабуда.1.Инвесторы настроились на сохранение ставок без изменений, а возможная мягкость комментариев поспособствует покупке риска.2.Относительная сила экономики США.3.Репатриации заморских корпоративных денег США в соответствии с налоговым законодательством 2018 года.4.Приток капитала из-за рубежа, спасающийся от долга в 10 триллионов долларов с отрицательными процентными ставками. Риски- рецессия не началась-конец делового 10-и летнего цикла-treasure не выше 2% .График прилагается(взятый с нета).Если есть мысли-пишите- пусть пипл читает-может поймает удачу на отливах. https://radikal.ru/users/MrNik777#img=6219514088&rnd=1 (Цели находятся глубоко внизу ).И по гривне-тут без вариантов https://radikal.ru/users/MrNik777#img=6219514192&rnd=1 PS.Заметил здесь новую категорию людей которые находят проблемы на пустом месте и умножают их себе и всем окружающим. Но как говорят -No comments. Удачи всем. Труба зовет!
Наступного тижня відбудеться три суди по справах Приватбанку. Про це повідомляє прес-служба НБУ.
- 16 грудня о 10:00 у Великій Палаті Верховного Суду розпочнеться розгляд справи за позовом родини Суркісів про скасування рішення НБУ щодо визнання членів сім'ї Суркісів пов'язаними з ПриватБанком особами. Також родина Суркісів вимагає визнати недійсними договори обміну їх коштів на акції ПриватБанку (bail-in);
- 18 грудня о 10:00 Печерський районний суд міста Києва розгляне позов Ігоря Коломойського про визнання інформації недостовірною та такою, що принижує його честь, гідність та ділову репутацію;
- 19 грудня о 10:00 Шостий апеляційний адміністративний суд розпочне розгляд апеляції Національного банку на рішення Окружного адмінсуду м.Києва про оскарження неплатоспроможності ПриватБанку.
По состоянию на пятницу структура ОВГЗ в портфеле нерезидентов выглядит так:
ОВГЗ, номинированные в гривне – 108,53 млрд грн.
ОВГЗ, номинированные в иностранной валюте (долларах) – 1,534 млрд грн.
Структура держателей украинских бумаг выглядит следующим образом:
Нацбанк – 337,07 млрд грн (41,82%).
Банки – 323,15 млрд грн (40,1%).
Нерезиденты – 110,07 млрд грн (13,66%).
Юрлица – 26,17 млрд грн (3,25%).
Физлица – 9,45 млрд грн (1,17%).
Швейцарія продовжила замороження активів колишнього президента України Віктора Януковича та його оточення ще на рік, повідомило швейцарське посольство у Києві. Загальна вартість активів оцінюється на рівні 70 мільйонів швейцарських франків (близько 71 мільйона доларів США).
Янукович і низка його соратників втекли з України в 2014 році після розстрілу протестувальників на Майдані. На них накладені санкції країнами ЄС, США та Україною.
За пять лет президентства Порошенко никто из регионалов не был осуждён в Украине за экономические преступления или коррупционные действия. Те, кто выехал и были объявлены в розыск Интерполом — сняты с розыска по причине непредоставления Украиной доказательств совершенных преступлений. Не находишь, бонв, что ситуация комична?
Отреагировал далеко не только бизнес, вчера уже писала:
Министр иностранных дел Германии Хайко Маас раскритиковал американские санкции, касающиеся российского газотранспортного проекта «Северный поток – 2».
Об этом сообщила пресс-служба МИД Германии 12 декабря.
«Европейская энергетическая политика определяется в Европе, а не в США. Внешнее вмешательство и санкции с экстерриториальным эффектом в принципе отвергаются», – заявил министр. https://m.gordonua.com/news/politics/v-germanii-zayavili-chto-ne-priznayut-sankcii-ssha-kasayushchiesya-severnogo-potoka-2-1479009.html
Общий прогноз финансистов: «ОВГЗ-лихорадка», а значит и укрепление гривни, продолжится, как минимум, до конца первого квартала 2020 года. Портфель гособлигаций в собственности нерезидентов потенциально вырастет с текущих 110 до 160 млрд грн, после чего ажиотаж пойдет на спад, ожидают аналитики компании ICU.
50 млрд грн — це всього навсього ~2 млрд $.
Україні в грудні 2019 року необхідно виплатити 1,7 млрд гривень за зовнішніми боргами і 13,58 млрд гривень за внутрішніми боргами.
А ще в 2020 році Україні необхідно виплатити за зовнішніми боргами 181,09 млрд гривень, по внутрішнім - 217,08 млрд гривень. У 1 кварталі більше 6 млрд$
Контролерам потрібно до вас йти. Подаєте на об'єм подвійний за грудень, а решту в січні доплатите. Зараз можна хоч 1000кубів купити ніхто вам нічого не скаже. Влітку був в Волиньгаз і то там навіть пропонували літом за газ на опалювальний сезон таритись
Тобто нагоріло 100, платимо як за 200, обов'язково власноруч передаємо на сайт, що нагоріло 100 (не передамо, воно само розрахує), а потім сидемо в схроні: не беремо телефон, не відкриваємо і на наступний місяць і чешем репу, які показники передати?
Подаєте нові показники, чекаєте оновлення в кабінеті платите більше, контролер не разу не телефонував). Приходить лише раз в пів пору звірити показники
Раніше звонили в робочий час, я сказав, щоб не турбували, мовляв сам передаю показники на сайт, тепер вонять в 20.00 і залишають в дверях записки зателефонувати (вияснив, що це різні контолери)
CRI (12:52): Останнім часом бачу як неефективно в нас використовується людський ресурс у порівнянні з іншими країнами. Той самий контроль. Вистачало би 1-2 рази на рік. Модернізований там там трохи потішив, нагадав чимось Чеський Кауфланд чи Лідл.
havard (12:59): І зрозуміло чому. Модернізовано було обладнанням від німецького заводу Wanzl. Замітив як плюси, так і декілька мінусів в економії. Менеджмент же гіпермаркету потребує нових працівників. Я ж побачив там надлишок кадрів. Ліпше підняти заробітну плату на 20-25відсотків і навчити персонал швидше та ефективніше працювати. А також прибрати лишні кадри.
Я завжди плачу місяць в місяць, тобто наперед, в 20х числах, накидую трохи більше, щоб була переплата, контролер звонить в останні дні місяця, по факту передаю дані
Міністерство фінансів з метою зниження валютних ризиків має намір до 2024 року перейти до випуску облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП), номінованих лише в гривні. Валютні і тепер практично не користуються попитом..
Обсяги депутатських статків незабаром можна буде побачити в свіжих деклараціях. Поки ж обранці дають українцям традиційну пораду – розділяти ризики і тримати гроші в різних валютах.
Из-за снижения «зеленого тарифа»: крупный инвестор остановил строительство СЭС в Украине
Алекс Шухарт
Компания Scatec Solar из Норвегии приостановила создание солнечной электростанции в Херсонской области из-за анонсированных правительством правок «зеленых» тарифов.
Об этом сообщает руководитель по управлению бизнесом компании в Украине Алина Свидерская, пишет издание «Энергореформа». Итоговая мощность станции после запуска должна была составить 65 МВт.
Решение о приостановке создания станции было принято из-за изменений в систему выплаты «зеленого тарифа», которые готовит правительство, отмечает издание. В частности, из-за них компания может потерять возможность продавать энергию по «зеленому тарифу».
«В этот проект компания вложила 2-3 млн евро, и сейчас он полностью остановлен. Барыги европейские вложили 3 ляма и хотели качать деньги из воздуха )/)
В Україні більшу частину експорту досі становить сировинна продукція з низькою доданою вартістю, і ця продукція має витримувати жорстку цінову конкуренцію.
Щоб зайняти ринкові ніші, що відкриваються завдяки перерозподілу торговельних потоків у світі, Україні необхідно проводити значні структурні зміни в аграрному і промисловому секторах. А для цього необхідне максимальне сприяння прямим інвестиціям з боку держави, рівні правила гри і забезпечення захисту прав бізнесу. На жаль і швидше за все, на це ще будуть потрібні роки.
Але все це потрібно вже зараз, адже конкуренти не чекатимуть.
Американська компанія вироблятиме в Україні продукти з
канабіса.
В Україні видали першу ліцензію на імпорт
Американська компанія планує переробляти в Україні канабіс для подальшого експорту.
В Україні видали першу і поки що єдину ліцензію на імпорт такої сировини з подальшим її реекспортом для американської компанії C21 Investments Inc, – повідомляє Інвестор.ua.
Відповідний дозвіл на імпорт високоякісної канабідіол (КБД)-сировини, екстрактів та концентратів, готових КБД-продуктів, обробку КБД, оптовий продаж готової продукції КБД, а також на реекспорт концентратів КБД та продуктів переробки КБД в Європу і на світовий ринок видала Державна служба України з лікарських засобів та контролю над наркотиками.
Головний виконавчий директор C21 Investments Роберт Чейні так коментує це досягнення: «Ми раді отримати першу ліцензію, видану в Україні, та розширити її на Європу. Для нас це значуща можливість – побудувати нову галузь, створити нові високоякісні робочі місця та використовувати конкурентні переваги України.
А не может ли быть такого, что сейчас государство массово продает ОВГЗ нерезидентам, чтобы намеренно загнать страну в долги (если потом курс прыгнет) и таким образом продать все что осталось? Ведь ясное дело, что рынок земли может не открыться из-за большого числа противников этого. А в случае с ОВГЗ можно переиграть ситуацию... Почему за землю разговор завел, потому что земля это единственный актив, который остался по сути.
Как я понимаю, то ОВГЗ продают, чтобы заместить валютные долги и уменьшить проценты. Думаю таким образом сильно в долги не загонят. А если курс прыгнет, то потом им дешевле будет расплатится
Тут все залежить, як рахувати, і хто купує. Якщо це місцеві банки вкладають гроші з депозитів то так. А от для іноземців то нариклад умовно 100.000 $ заведені два місяці тому по 25,3 під 13% , при нинішньому тренді на укріплення грн., і наприклад через рік буде нехай 22 ра бакс, це ще +15%. І того 28% за рік в ДОЛЛАРАХ. Для не резедентів це просто свято якесь ні де в світі не можливо заробити 30% в долларах ра рік - нонсенс.
Краще розібратись звідки кошти заходять в ОВДП, це головне питання яке стосується і майбутнього курсу, бо Регулятор відмовчується, начебто не його компетенція.
Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет заявляє, що деякі міністри просять більшу зарплату, бо не всі мають «фінансову подушку» і їм важко утримувати свої родини.
За його словами, ситуація є складною, адже з одного боку є конкретні люди, яких треба залучити в урядову команду, але вони не можуть піти на ту зарплату, яка є у держсекторі. З іншого боку, додав міністр, підвищити їм зарплату також неможливо, бо на рівні мінімальних зарплат це буде виглядати погано. Відповідаючи на запитання щодо себе, Дубілет зазначив, що витрачає приблизно 3-5 тисяч доларів на місяць, з яких 2,5 тисячі йде на оренду квартири.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/12/14/7234875/
3-4 килобаксов в месяц)))) послушай, Дебилет, давай ты пойдешь гулять, а мы народ Украины изберем специалиста, которому 1к баксов хватит и на аренду и на жизнь, но при этом он будет отрабатывать свою зарплату на все 100 %. Зажрались товарищи, тут некоторые люди еду не могут купить и за год и 1000 долларов не съедают, а какой то Дубилет жрет и живет на все бабки и ему мало.
«кто такой этот Дубилет»
О нём много открытой информации. Деньги заработал до прихода в чиновничий кабинет, собственно и не рвался в кабинеты, говоря цитатой из мультфильма — «его и там (в бизнесе) неплохо кормят». Как специалист один из лучших в Украине.
Дубилет — это тот, кто реально вбил первый осиновый кол в тело рейдерства в Украине. Быстро и изящно, без пятилетних обицянок. И в планах много чего ещё.
Один момент - він не на державній службі збагатився. Це важливо.
«некоторые люди еду не могут купить и за год и 1000 долларов не съедают»...а чим вони займаються, що створюють?
Он каГ бы и не жалуется ;)
Читаем: «ситуація є складною, адже з одного боку є конкретні люди, яких треба залучити в урядову команду, але вони не можуть піти на ту зарплату, яка є у держсекторі. З іншого боку, додав міністр, підвищити їм зарплату також неможливо, бо на рівні мінімальних зарплат це буде виглядати погано.»
Не то, чтобы я его защищаю, но когда «проФФессионала» из липецкого рошена, менеджера среднего звена Вовка, поставили возглавлять совершенно ему чуждую НКРКЕ, возражений не было. Музыкант ещё был из Польши, ЖД возглавлял, тоже специалист великий. Таких что ли надо?
На словах все профессионалы посмотрим как на деле будет, а насчет музикант т д. Так же говорили что они профессионалы, хотя и ребёнку было понятно всё.
Почти 1 млрд.грн — сумма потраченная на юристов Национальным Банком Украины на судебные тяжбы с бывшими собственниками банков за последние 1,5 года.
Добавьте туда украденные деньги этими банками. Вот где уместен термин «замки» )
Пустующие замки? Нормальная, адекватная рыночная цена аренды 100м2 в центре Кмева. Это его стиль жизни, но никто не обратил внимания, что на «остальное» - только 1000 долл., - это и спортзал (300 долл./м-ц, и аренда такси, и еда в ресторанах, т.д) - он не укдадывается в озвученную им же сумму. Значит, вранье продлжается.
Міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов відмовився прокоментувати свою премію в розмірі 1630%. — 267 тис грн А голова КМУ Олексій Гончарук повідомив, що не в курсі такої високої зарплати Милованова.
Министр юстиции Малюська намекает, что может уволиться, если ему не поднимут зарплату до 80 тысяч в месяц… Ростут запросы…
З одного боку є конкретні люди, яких треба залучити в урядову команду, але вони не можуть піти на ту зарплату, яка є у держсекторі.
Отож такi патрiоти. Мамона стоїть вище, ніж дійсно важливі справи. Треба працю в парламентi розглядати не пiд призмою бiзнесу, а пiд призмою созiдання и внесения лепты у майбутнє країни.
Тут родилась такая мысль.
Структура звр ценные бумаги других стран, которые приносят 2 процента годовых. Мы даем сейчас гривну в долг под 12, выпуская те же самые бумаги. Очень неплохой пылесос не правда ли?
Второй момент. Кто знает. Может на выкупленные доллары с аукциона НБУ скупает не бумаги других стран, а свои же Овгз???
Вообще в теории такое возможно же. Далее. Планируют заместить эти обязательства деньгами от МВФ этим самым раздувая пузырь долга. Таким образом идёт шантаж МВФ — не дадите денег- дефолт, а мы будем дальше брать в долг, даже понижая процент.
А для МВФ тоже допустить дефолт это не выгодно, корову нужно доить, а не убивать, да плюс ещё геополитика. Не выгодно банкротить. Вот такая игра на слабачка.
Сейчас похоже создаётся такая схема-заводят валюту, меняют и покупают ОВГЗ под хороший %.После окончания срока эмитируют облигации получают «белые» деньги, налоги с них платить не надо и скупают землю образовывая всякие подставные украинские компании и используя подставных лиц при покупке земли.
Тогда вопрос. Они же не идиоты? Зачем заводить по такому низкому курсу? Все механизмы подъёма курса есть в руках могли бы и по 35 сделать и завести.
Нет. Тут что то другое. Беня не так прост. Зачем то они это сделали, значит есть выгода. Но не проверю, что отбелить деньги и земли скупать. Тем более что те что нужно земли уже скуплены, механизм есть.
Как вариант разоряют средних землевладельцев, чтоб меньше сняли в следующем году. Чтоб больше земли стояло. Но опять же если целятся на приватизацию чего либо а у них деньги в валюте, зачем сдавать по низкому курсу???
Прикордонна служба Польщі конфіскувала у двох українців партію бурштину вагою в 103 кг на суму близько 50 тисяч євро, яку намагались переправити через кордон.
Окрім бурштину, зловмисники також везли до Євросоюзу 4 тисячі пачок цигарок, що оцінюється на 13 тисяч євро.
Як повідомляється, інцидент трапився на польсько-українському кордоні в Люблінському воєводстві. Українці переправили товари на польський берег річки Західний Буг.
Після затримання прикордонники Польщі передали чоловіків українським колегам.
НАК Нафтогаз Украины начал бурение сверхглубокой скважины на Шебелинском месторождении в рамках совместного проекта с Schlumberger.
Как сообщает пресс-служба Нафтогаза, скважину 888 начали бурить 12 декабря. Она позволит добывать газ из глубинных горизонтов. Стартовый дебит может составить около 100 000 куб. м в сутки с последующим ростом.
«При условии успешного завершения бурения в июне следующего года, поисково-разведочная скважина может подтвердить наличие залежей газа, способных обеспечить прирост балансовых запасов до 1,5 млрд куб. м газа», - рассчитывают в Нафтогазе.
В ноябре Нафтогаз ввел в эксплуатацию газовую скважину №34 в Краснокутском районе Харьковской области, которая может давать около 100 млн кубометров газа в год.
9 декабря польская PGNiG и украинская ЭРУ подписали соглашение о совместной разработке нефтегазового месторождения во Львовской области.
За наші податки: Новосад і Ко отримали майже 400 тисяч гривень зарплати
міністр освіти Анна Новосад заробила в листопаді 55 тис. грн, що на 11 тис. більше, ніж оклад прем'єр-міністра України Олексія Гончарука. При цьому посадовий оклад чиновниці склав 12,9 тис. грн, а решту суми склали доплати, премії і індексації. Також видання зазначає, що після вирахування податків Новосад отримала 44,3 тис. гривень «чистої» зарплати.
При цьому видання озвучило зарплати інших працівників відомства:
заступник голови міністерства Юрій Полюхович заробив 50 тис. грн;
Єгор Стадний – 58,9 тис. грн;
Любомир Мандзій – 61,3 тис. грн;
Петро Коржевський – 58,4 тис. грн;
Максим Ярмистий – 55,1 тис. грн;
Світлана Даниленко – 59,8 тис. грн.
Все познается в сравнении. Пусть поживут хотя бы на 5000, и сразу нынешний доход покажется огромным.
Хотя если политик действительно несет пользу и работает на результат, то государство могло бы высоко ценить его и увеличивать доход.
В россии арестовали мужчину, который больше года мучил соседей конским ржанием
Dec 15, 2019 5:29 PM
В Нижнем Новгороде арестовали 46-летнего россиянина, который около полутора лет изводил соседей конским ржанием. Об этом сообщает пресс-службе ГУ МВД россии по региону.
В ходе расследования выяснилось, что с апреля 2018 года мужчина, который проживает в доме на улице Березовской в Московском районе, систематически включал запись со звуками ржания лошади, чем досаждал соседям.
Поэтому полицейские возбудили в отношении него уголовное дело за причинение психологического страдания другим жильцам.
Коментарі - 107
https://minfin.com.ua/blogs/prorok/125405/
Имеет ли все это отношение к будущему курсу гривны? Еще какое!
https://www.minprom.ua/digest/258044.html
- 16 грудня о 10:00 у Великій Палаті Верховного Суду розпочнеться розгляд справи за позовом родини Суркісів про скасування рішення НБУ щодо визнання членів сім'ї Суркісів пов'язаними з ПриватБанком особами. Також родина Суркісів вимагає визнати недійсними договори обміну їх коштів на акції ПриватБанку (bail-in);
- 18 грудня о 10:00 Печерський районний суд міста Києва розгляне позов Ігоря Коломойського про визнання інформації недостовірною та такою, що принижує його честь, гідність та ділову репутацію;
- 19 грудня о 10:00 Шостий апеляційний адміністративний суд розпочне розгляд апеляції Національного банку на рішення Окружного адмінсуду м.Києва про оскарження неплатоспроможності ПриватБанку.
ОВГЗ, номинированные в гривне – 108,53 млрд грн.
ОВГЗ, номинированные в иностранной валюте (долларах) – 1,534 млрд грн.
Структура держателей украинских бумаг выглядит следующим образом:
Нацбанк – 337,07 млрд грн (41,82%).
Банки – 323,15 млрд грн (40,1%).
Нерезиденты – 110,07 млрд грн (13,66%).
Юрлица – 26,17 млрд грн (3,25%).
Физлица – 9,45 млрд грн (1,17%).
Янукович і низка його соратників втекли з України в 2014 році після розстрілу протестувальників на Майдані. На них накладені санкції країнами ЄС, США та Україною.
Сере німецьких компаній зростає занепокоєння щодо нового загострення торговельного конфлікту.
Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/economics/energetics/10794194-pivnichniy-potik-2-nimeckiy-biznes-vidreaguvav-na-sankciji-ssha.html
Министр иностранных дел Германии Хайко Маас раскритиковал американские санкции, касающиеся российского газотранспортного проекта «Северный поток – 2».
Об этом сообщила пресс-служба МИД Германии 12 декабря.
«Европейская энергетическая политика определяется в Европе, а не в США. Внешнее вмешательство и санкции с экстерриториальным эффектом в принципе отвергаются», – заявил министр.
https://m.gordonua.com/news/politics/v-germanii-zayavili-chto-ne-priznayut-sankcii-ssha-kasayushchiesya-severnogo-potoka-2-1479009.html
https://minfin.com.ua/blogs/prorok/125407/
Финансовый портал «Минфин» продолжает освещать самые актуальные вопросы финрынка на своем youtube канале — https://www.youtube.com/watch?v=yCTJ2ZZdSy4&feature=emb_title
Україні в грудні 2019 року необхідно виплатити 1,7 млрд гривень за зовнішніми боргами і 13,58 млрд гривень за внутрішніми боргами.
А ще в 2020 році Україні необхідно виплатити за зовнішніми боргами 181,09 млрд гривень, по внутрішнім - 217,08 млрд гривень. У 1 кварталі більше 6 млрд$
https://ukranews.com/ua/news/672148-tsina-na-gaz-podorozhchala-na-28-6
https://ua.interfax.com.ua/news/economic/630322.html
https://www.epravda.com.ua/news/2019/12/13/654875/
Алекс Шухарт
Компания Scatec Solar из Норвегии приостановила создание солнечной электростанции в Херсонской области из-за анонсированных правительством правок «зеленых» тарифов.
Об этом сообщает руководитель по управлению бизнесом компании в Украине Алина Свидерская, пишет издание «Энергореформа». Итоговая мощность станции после запуска должна была составить 65 МВт.
Решение о приостановке создания станции было принято из-за изменений в систему выплаты «зеленого тарифа», которые готовит правительство, отмечает издание. В частности, из-за них компания может потерять возможность продавать энергию по «зеленому тарифу».
«В этот проект компания вложила 2-3 млн евро, и сейчас он полностью остановлен. Барыги европейские вложили 3 ляма и хотели качать деньги из воздуха )/)
Щоб зайняти ринкові ніші, що відкриваються завдяки перерозподілу торговельних потоків у світі, Україні необхідно проводити значні структурні зміни в аграрному і промисловому секторах.
А для цього необхідне максимальне сприяння прямим інвестиціям з боку держави, рівні правила гри і забезпечення захисту прав бізнесу. На жаль і швидше за все, на це ще будуть потрібні роки.
Але все це потрібно вже зараз, адже конкуренти не чекатимуть.
канабіса.
В Україні видали першу ліцензію на імпорт
Американська компанія планує переробляти в Україні канабіс для подальшого експорту.
В Україні видали першу і поки що єдину ліцензію на імпорт такої сировини з подальшим її реекспортом для американської компанії C21 Investments Inc, – повідомляє Інвестор.ua.
Відповідний дозвіл на імпорт високоякісної канабідіол (КБД)-сировини, екстрактів та концентратів, готових КБД-продуктів, обробку КБД, оптовий продаж готової продукції КБД, а також на реекспорт концентратів КБД та продуктів переробки КБД в Європу і на світовий ринок видала Державна служба України з лікарських засобів та контролю над наркотиками.
Головний виконавчий директор C21 Investments Роберт Чейні так коментує це досягнення: «Ми раді отримати першу ліцензію, видану в Україні, та розширити її на Європу. Для нас це значуща можливість – побудувати нову галузь, створити нові високоякісні робочі місця та використовувати конкурентні переваги України.
https://zik.ua/news/2019/12/14/amerykanska_kompaniia_vyrobliatyme_v_ukraini_produkty_z_kanabisu_950031
За його словами, ситуація є складною, адже з одного боку є конкретні люди, яких треба залучити в урядову команду, але вони не можуть піти на ту зарплату, яка є у держсекторі. З іншого боку, додав міністр, підвищити їм зарплату також неможливо, бо на рівні мінімальних зарплат це буде виглядати погано.
Відповідаючи на запитання щодо себе, Дубілет зазначив, що витрачає приблизно 3-5 тисяч доларів на місяць, з яких 2,5 тисячі йде на оренду квартири.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/12/14/7234875/
О нём много открытой информации. Деньги заработал до прихода в чиновничий кабинет, собственно и не рвался в кабинеты, говоря цитатой из мультфильма — «его и там (в бизнесе) неплохо кормят». Как специалист один из лучших в Украине.
Дубилет — это тот, кто реально вбил первый осиновый кол в тело рейдерства в Украине. Быстро и изящно, без пятилетних обицянок. И в планах много чего ещё.
«некоторые люди еду не могут купить и за год и 1000 долларов не съедают»...а чим вони займаються, що створюють?
Читаем: «ситуація є складною, адже з одного боку є конкретні люди, яких треба залучити в урядову команду, але вони не можуть піти на ту зарплату, яка є у держсекторі. З іншого боку, додав міністр, підвищити їм зарплату також неможливо, бо на рівні мінімальних зарплат це буде виглядати погано.»
Не то, чтобы я его защищаю, но когда «проФФессионала» из липецкого рошена, менеджера среднего звена Вовка, поставили возглавлять совершенно ему чуждую НКРКЕ, возражений не было. Музыкант ещё был из Польши, ЖД возглавлял, тоже специалист великий. Таких что ли надо?
Добавьте туда украденные деньги этими банками. Вот где уместен термин «замки» )
Министр юстиции Малюська намекает, что может уволиться, если ему не поднимут зарплату до 80 тысяч в месяц… Ростут запросы…
Отож такi патрiоти. Мамона стоїть вище, ніж дійсно важливі справи. Треба працю в парламентi розглядати не пiд призмою бiзнесу, а пiд призмою созiдання и внесения лепты у майбутнє країни.
Структура звр ценные бумаги других стран, которые приносят 2 процента годовых. Мы даем сейчас гривну в долг под 12, выпуская те же самые бумаги. Очень неплохой пылесос не правда ли?
Второй момент. Кто знает. Может на выкупленные доллары с аукциона НБУ скупает не бумаги других стран, а свои же Овгз???
Вообще в теории такое возможно же. Далее. Планируют заместить эти обязательства деньгами от МВФ этим самым раздувая пузырь долга. Таким образом идёт шантаж МВФ — не дадите денег- дефолт, а мы будем дальше брать в долг, даже понижая процент.
А для МВФ тоже допустить дефолт это не выгодно, корову нужно доить, а не убивать, да плюс ещё геополитика. Не выгодно банкротить. Вот такая игра на слабачка.
Окрім бурштину, зловмисники також везли до Євросоюзу 4 тисячі пачок цигарок, що оцінюється на 13 тисяч євро.
Як повідомляється, інцидент трапився на польсько-українському кордоні в Люблінському воєводстві. Українці переправили товари на польський берег річки Західний Буг.
Після затримання прикордонники Польщі передали чоловіків українським колегам.
укр кордон пройшли без проблем:-)
Как сообщает пресс-служба Нафтогаза, скважину 888 начали бурить 12 декабря. Она позволит добывать газ из глубинных горизонтов. Стартовый дебит может составить около 100 000 куб. м в сутки с последующим ростом.
«При условии успешного завершения бурения в июне следующего года, поисково-разведочная скважина может подтвердить наличие залежей газа, способных обеспечить прирост балансовых запасов до 1,5 млрд куб. м газа», - рассчитывают в Нафтогазе.
В ноябре Нафтогаз ввел в эксплуатацию газовую скважину №34 в Краснокутском районе Харьковской области, которая может давать около 100 млн кубометров газа в год.
9 декабря польская PGNiG и украинская ЭРУ подписали соглашение о совместной разработке нефтегазового месторождения во Львовской области.
міністр освіти Анна Новосад заробила в листопаді 55 тис. грн, що на 11 тис. більше, ніж оклад прем'єр-міністра України Олексія Гончарука. При цьому посадовий оклад чиновниці склав 12,9 тис. грн, а решту суми склали доплати, премії і індексації. Також видання зазначає, що після вирахування податків Новосад отримала 44,3 тис. гривень «чистої» зарплати.
При цьому видання озвучило зарплати інших працівників відомства:
заступник голови міністерства Юрій Полюхович заробив 50 тис. грн;
Єгор Стадний – 58,9 тис. грн;
Любомир Мандзій – 61,3 тис. грн;
Петро Коржевський – 58,4 тис. грн;
Максим Ярмистий – 55,1 тис. грн;
Світлана Даниленко – 59,8 тис. грн.
Хотя если политик действительно несет пользу и работает на результат, то государство могло бы высоко ценить его и увеличивать доход.
Dec 15, 2019 5:29 PM
В Нижнем Новгороде арестовали 46-летнего россиянина, который около полутора лет изводил соседей конским ржанием. Об этом сообщает пресс-службе ГУ МВД россии по региону.
В ходе расследования выяснилось, что с апреля 2018 года мужчина, который проживает в доме на улице Березовской в Московском районе, систематически включал запись со звуками ржания лошади, чем досаждал соседям.
Поэтому полицейские возбудили в отношении него уголовное дело за причинение психологического страдания другим жильцам.