Мінцифри оголосило конкурс для українських стартапів. Відібрані 15 технологічних стартапів поїдуть представляти Україну на 10-й глобальній конференції підприємців та інвесторів Startup Grind Global 2020 в Кремнієвій долині. Про це повідомляє прес-служба міністерства.
Мінцифри відправить 15 найкращих стартапів у Кремнієву долину
Хто може стати учасником
«Стати учасниками програми можуть зрілі стартапи, які побудували продукт, знають, що таке прибуток не з чуток і готові до масштабування», — йдеться в повідомленні.
Для участі в конкурсі стартапів потрібно заповнити онлайн анкету до 12:00 16 грудня. Всі анкети журі розгляне з 16 по 19 грудня 2019 року і відбере 25 кращих з усієї України для подальшого пітчингу наживо і остаточного відбору 15 переможців.
Читайте також: Київ увійшов до топ-35 найбільших стартап-міст світу
Що це дасть стартапам
Переможці конкурсу отримають: квиток на участь в конференції, виставковий стенд, pr-підтримку організаторів, а також покриття фінансових витрат на логістику.
Учасники української делегації отримають доступ до найпотужніших ділових кіл - венчурних інвесторів, уряду і бізнесу. Можливість познайомитися особисто з редакторами та засновниками провідних технологічних світових медіа, сформувати мережу менторів, знайти партнерів та співробітників і представити свій продукт двохмільйонній світовій спільноті Startup Grind.
Читайте також: ICU допомагає українським стартапам привернути увагу міжнародних інвесторів
Що таке Startup Grind Global
Startup Grind Global 2020 буде проходити з 9 по 12 лютого 2020 року в Кремнієвій долині у США. У заході беруть участь 300 команд з понад 125 країн світу, які презентують свій продукт перед 10 тис. учасників події.
Startup Grind Kyiv є офіційним представником Startup Grind (спільнота налічує близько 2 млн кращих підприємців світу), проводить регулярні події в Києві з 2014 року.
Раніше повідомлялося
- Кабмін оголосив старт прийому заявок від підприємців на фінансування Українським фондом стартапів. За словами прем'єра, Фонд стартапів становитиме 440 мільйонів гривень. Ця сума дозволяє стартапам отримати $75 тисяч на розвиток.
Коментарі - 1
А то получится обратный эффект, продвинули стартап и он свалил из страны.