Збіг врятував українця, який хотів орендувати житло від обману шахраїв. Він хотів зняти квартиру в Києві для тривалого проживання, але випадково побачив в інтернеті, що її здають подобово, випливає з повідомлення в Єдиному державному реєстрі судових рішень, пише Ліга.
Обережно, шахраї. У Києві здають фейкові квартири через інтернет
Як працює схема
-
Шахрай розмістив на сайті Besplatka.ua оголошення про здачу в довгострокову оренду квартири. Вартість оренди за місяць він встановив у сумі 11 000 гривень. Шахрай також хотів отримати 22 000 гривень «за перший і останній місяць» і аванс у сумі 2 000 гривень.
Читайте також: Які податки слід платити за купівлю і перепродаж квартири в новобудові
-
Зателефонувавши за вказаним в оголошенні телефоном, потерпілий домовився про зустріч для перегляду квартири. Там він передав 2 000 грн, а залишок 20 000 грн домовився віддати на наступний день.
Вигідні інвестиції в нерухомість. Обрати об'єкт
-
Передача грошей не відбулася, так як майбутній орендар побачив в інтернеті, що цю квартиру вже здають подобово. Це не міг бути шахрай, так як він чоловічої статі, а подобово житло здавала жінка. Зателефонувавши їй, потерпілий зрозумів, що його обдурили, після чого звернувся в поліцію.
Правоохоронці затримали шахрая на місці вчинення злочину. Суд постановив засудити його на рік умовно.
Коментарі - 12
И смех и грех
Но подобные объявления видела.
Ну тоді «без лоха жизнь плоха»:)
0) Не давать залоги, авансы и т.д.
1) Спросить имя и фамилию того, кто якобы владелец и кем ему приходится тот, кто показывает квартиру
2) Запомнить номер квартиры при просмотре
3) kap . minjust . gov . ua/services?product_id=1 Получить виписку за что-то около 20 грн
4) Действовать по обстоятельствам. Я еще ни разу не снимал квартиру у владельца. Один раз был муж владелицы, другой раз отец владелицы и потом отец владельца. Полагаю владельца я и не встречу :) Тем не менее, ни разу проблем не было, это были де-факто «владельцы», хоть и не де-юре