Бистрозайм став першою українською компанією, що запустила технологію розпізнавання осіб при видачі кредиту
Компанія Бистрозайм впровадила технологію біометричної ідентифікації, що дозволяє автоматично розпізнавати обличчя клієнтів при оформленні кредиту. Це нововведення забезпечує абсолютну безпеку даних клієнтів і дозволяє виключити можливість шахрайства з конфіденційною інформацією.
Як це працює
Даною технологією можна скористатися при оформленні кредиту на сайті компанії.
- Необхідно зареєструватися на сайті
- В особистому кабінеті вибрати пункт меню FACE ID
- За інструкцією сфотографувати своє обличчя в профіль і анфас, і активувати послугу авторизації по FACE ID
- І при наступному вході ви зможете авторизуватися за секунду по FACE ID.
«Технологія біометричної ідентифікації дозволяє переконатися, що особа людини збігається з фотографією в його документах, скоротити час обробки заявки і виключити можливість шахрайства при оформленні кредиту. Тепер ми можемо похвалитися, що є єдиним сервісом онлайн-кредитування, який знає кожного клієнта в обличчя", — Бистрозайм.
Також технологія розпізнавання обличчя впроваджена в мобільний додаток Бистрозайм. Тепер клієнтам не потрібно постійно вводити логін і пароль при вході в програму. Досить просто поглянути в камеру смартфона для входу в свій обліковий запис. Ця технологія — власна розробка Бистрозайм і вона дозволяє додатку компанії дізнаватися клієнтів по Face ID навіть на смартфонах, що не підтримують розблокування по обличчю.
Що отримують клієнти Бистрозайм після впровадження Face ID
- + 20% до швидкості оформлення позики
- + 70% до ймовірності схвалення кредиту
- + 100% до безпеки даних
Бистрозайм став першою українською компанією, яка використовує технології біометричної ідентифікації при оцінці клієнтів. Компанія сподівається, що її приклад наслідуватимуть інші гравці ринку онлайн-кредитування. Що виключить можливість оформлення кредиту за чужими документами і зробить послугу оформлення кредитів через інтернет ще більш популярною серед українців.
Коментарі - 3
1) это из области фантастики...
2) а что, раньше у них безопасность данных была 0%?