За підсумками жовтня заробітчани переказали в Україну більше $10 мільйонів за допомогою додатку monobank. Про це «Мінфіну» розповів співзасновник monobank Олег Гороховський.
Мігранти перерахували в Україну через monobank більше $10 мільйонів
За його словами, транзакції здійснили понад 10 тисяч осіб. Основний інструмент — SWIFT-перекази. Ця система дозволяє поповнити банківську картку в доларах, євро, злотих та інших основних валютах.
Кілька способів поповнити картку monobank з іншої країни:
- SEPA — система платежів євро, до якої підключені практично всі банки і фінансові компанії Європи. За допомогою цієї системи можна поповнити картку monobank із понад 30 країн, зокрема, Польщі, Словаччини, Чехії, Німеччини та інших.
«Реквізити картки для прийому SEPA платежів дозволяють поповнити картку з використанням популярних платіжних онлайн-сервісів, таких як TransferGo, TransferWise та інші», — пояснив Олег Гороховський.
- З картки visa і mastercard прямо з додатку, завдяки підтримці міжнародних p2p платежів.
- За номером картки прямо в інтернет-банкінгу будь-якого банку або з платіжних онлайн-сервісів, якщо вони підтримують відправку міжнародних p2p платежів.
- Айтішники можуть поповнювати карту зі свого акаунта в payoneer прямо з додатку.
«Ми ведемо роботу для підключення всіх основних систем термінових грошових переказів, таких як WesternUnion, MoneyGram, РИА та інші», — говорить Олег Гороховський.
Читайте також: Як клієнти monobank відреагували на подорожчання долара
Нагадаємо, що в додатку monobank ось-ось з'явиться карта в злотих. Можна буде купити злоті, коли їдеш в Польщу, або поповнити собі картку з допомогою SWIFT-переказу.
Купити злотий в Україні за курсом банку вигідніше, ніж купити євро в Україні, а потім із додатковими комісіями обмінювати їх на злоті в Польщі.
Раніше, 11 жовтня, monobank презентував новий продукт — platinum-карту. Це перша картка в Європі, на яку можна не наносити дані, які найчастіше викрадають шахраї: номер, термін дії картки і тризначний код.
Коментарі - 4
Зачем вы их унижаете, обзывая мигрантами или заробитчанами — они всего-лишь экспаты.
Если не в курсе термина «экспат» — воспользуйтесь гуглом.
Может пора переходить на более цивилизованный уровень в части сочинения заголовков и написания текстов новостей.
Мы ведь стремимся в Европу, к цивилизации…
Таким образом они подтягивают зарплаты к соседним странам.