Суддя Господарського суду Києва Людмила Шкурдова вирішила призупинити розгляд справи про повернення акцій Приватбанку колишнім власникам. Про це повідомив в. о. голови суду Петро Паламар, передає LIGA.net.
Позов щодо Привату: суд «розмінували», але вирішили призупинити справу
Що відбувається в суді
- За його словами, причина призупинення – розгляд іншої судової справи в іншому українському суді.
- Рішення суду поки не опубліковано. Юристи Приватбанку готуються йти до зали суду, оскільки немає офіційного рішення про припинення.
- Тим часом суд «розмінували».
«Ми неодноразово подавали клопотання про зупинення справи, оскільки Велика палата Верховного суду повинна визначити юрисдикцію справи — адміністративна або господарська», — зазначив юрист Приватбанку Андрій Пожидаєв.
Читайте також: МВФ уважно стежить за розвитком ситуації з Приватбанком — Рожкова
Представник Ігоря Коломойського в суді Олександр Винниченко заявив, що його клієнт зберігає позицію, що держава незаконно відібрала в нього акції банку.
Він також припустив, що «мінування» будівлі суду відбулося в інтересах відповідачів.
Що ще відомо
Раніше стало відомо, що невідомий повідомив про мінування Господарського суду Києва, де сьогодні на 10:30 були призначені дебати за позовом про повернення акцій Приватбанку колишнім власникам.
Початок розгляду справи Приватбанку по суті було заплановано ще на 24 вересня, але засідання двічі переносили.
8 жовтня Господарський суд Києва завершив розгляд зустрічного позову у справі про повернення акцій Приватбанку колишнім власникам і призначив дебати на 17 жовтня.
15 жовтня Приватбанк здобув перемогу в Апеляційному суді Лондона.
Оформити онлайн карту «Універсальна Gold» Приватбанку
Читайте також: До чого призведе рішення англійського суду щодо Приватбанку, — експерт
Суть позову
- Коломойський і підконтрольна йому з Боголюбовим кіпрська компанія Triantal Investments вимагають визнати недійсним договір купівлі-продажу Приватбанку між Міністерством фінансів в процесі націоналізації, а також повернути їм акції банку.
-
Раніше Коломойський заявляв, що не хоче повертати Приватбанк, але претендує на грошову компенсацію в $2 млрд. Проте пізніше зажадав повернути йому акції банку.
Коментарі - 17
Не буде траншів МВФ.
Згідно з опитуванням, у вересні до Зеленського добре ставилося 73% українців, а у жовтні – 66%.
Окрім того, українці почали гірше ставитися до прем'єр-міністра України Олексія Гончарука. У вересні його підтримувало 17% українців, а у жовтні – 10%. Підтримка спікера парламенту Дмитра Разумкова теж упала: наразі – 27%, у вересні було 33%.
64% опитаних схвалюють дії і заяви Зеленського у вересні та жовтні 2019 року, а 53% – схвалюють дії Верховної Ради.
Ще трохи почекайте і побачите скільки людей буде підтримувати популіста і слуг олігарха.
Такою «боротьбою» з корупцією будуть виправдовуватися банальні бажання розпиляти чуже добро, домогтися політичного результату, вибудувати авторитарну систему.
Ви чекаєте на реформи?:) Крім популізму - нічого не буде.
У листі від 11 жовтня Каптур запросила Гонтареву виступити перед членами групи підтримки України. Вона зазначила, що стурбована атаками на екс-главу НБУ і членів її сім'ї.
Каптур написала, що під керівництвом Гонтаревої Нацбанк займався очищенням банківської системи України та уповільненням інфляції.
«Вражає, що ви сміливо націоналізували ПриватБанк, приструнивши корумповану владу сумнозвісного олігарха Ігоря Коломойського. Ваше лідерство і робота з просування антикорупційних реформ поставили під загрозу корумповані, укорінені інтереси українського олігархічного класу», — зазначила вона у листі, копія якого є у розпорядженні НВ.