13 вересня 2019, 11:17 Читать на русском

«ОК, Альфа!» в топ-5 кращих закордонних інтернет-банків

Міжнародна асоціація бізнес-банкірів SME Banking Club провела дослідження кращих банківських рішень для бізнесу в країнах Східної Європи і Центральної Азії — Business Online Banking 2019. За підсумками цього дослідження діджитал-платформа «ОК, Альфа!» отримала високу оцінку й потрапила до ТОП-5 кращих рішень, поряд з топовими міжнародним банками в цьому сегменті, які будують свої рішення вже не один рік. «ОК, Альфа!» за 12 місяців свого розвитку створила повноцінну екосистему для підприємців.

Презентація дослідження і рейтинг онлайн-банків були представлені 6 вересня 2019 року на Експертній раді в Батумі (Грузія), за участю представників банків, які увійшли в топ-20 рейтингу.

У результаті Альфа-Банк Україна з проектом «ОК, Альфа!» був відзначений в ТОП-5 кращих серед банків з 11 країн, а також став другим в Україні, поступившись першістю великому держбанку.

Ігор Вірясов, директор з малого і середнього бізнесу Альфа-Банку Україна, відзначив: «Робота з малим і середнім бізнесом є для нас ключовим стратегічним напрямком. Ми хочемо бути не просто банком для наших клієнтів, а партнером, з яким будь-який бізнес легко починати, вести і розвивати. Сьогодні представленість банку в онлайні, набір та потрібність послуг, які банк може якісно надати своєму клієнтові, відіграють вирішальну роль для майбутнього цього банку. Тому ми раді, що наше діджитал-рішення для підприємців не тільки розвивається найшвидшими темпами на українському ринку і привертає все більше клієнтів, а й отримує визнання на рівні експертного банківського співтовариства і топових міжнародних банків».

«Мені дуже приємно відзначити, що на річницю нашого проекту ми отримали такий подарунок – платформа «ОК, Альфа!» увійшла в ТОП-5 кращих онлайн-рішень серед топових міжнародних банків. В основі нашого підходу – клієнт. Ми розробляємо наше рішення разом з клієнтом, аналізуючи його реальний customer journey і всі його потреби. Наша мета — дати максимальну цінність для клієнта стосовно розвитку його бізнесу: клієнт концентрує увагу на бізнес-ідеях, а ми створюємо нові можливості для їхньої реалізації й організовуємо процеси, починаючи з легкого входу в банк, продовжуючи підключенням різних послуг онлайн і впровадженням спеціальних інтегрованих сервісів від наших партнерів (створення сайту, просування товарів і послуг, використання готових шаблонів договорів, подача звітності онлайн, перевірка контрагента і багато іншого). Ми вважаємо, «ОК, Альфа!» — це важливий проект для українського бізнесу. Ми прагнемо допомагати розвитку підприємництва в країні, створюючи максимально комфортні умови для цього», — додала Оксана Леонова, керівник цифрового бізнесу МСБ Альфа-Банку Україна.

Онлайн-банк «ОК, Альфа!» — унікальний український проект, який пропонує простий доступ до банківських та додаткових послуг на єдиній діджитал-платформі. Система постійно розвивається і вдосконалюється, отримуючи новий або поліпшений функціонал кожні два тижні. Користувачі мобільного додатка «ОК, Альфа!» дають йому високу позитивну оцінку в маркетах додатків: iOS — 4.8, Android — 4.6.

Коментарі - 1

+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
13 вересня 2019, 14:23
#
«В результате Альфа-Банк Украина с проектом «ОК, Альфа!» был отмечен в ТОП-5 лучших среди банков из 11 стран,
а также стал вторым в Украине, уступив первенство крупному гоcбанку

Лучшим интернет-банком для бизнеса, по результатам оценки экспертами SME Banking Club, стал
«Приват24 для бизнеса» от Приватбанка.

Поздравляю Приватбанк с заслуженным первым местом среди украинских банков.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися