Мінфін - Курси валют України

Встановити
6 вересня 2019, 12:17

У Рахунковій палаті назвали основні ризики для наповнення держбюджету

План доходів державного бюджету не виконується насамперед через недонадходжень податку на додану вартість з ввезених товарів та акцизного податку, а також запозичень та приватизації. Про це повідомили у Рахунковій палаті.

План доходів державного бюджету не виконується насамперед через недонадходжень податку на додану вартість з ввезених товарів та акцизного податку, а також запозичень та приватизації.
Фото: delo.ua

Що це значить

  • У січні — серпні план надходжень загального фонду державного бюджету не виконано на 46,2 млрд грн, або 4,8%.

«Який місяць поспіль ми констатуємо три основні складові недонадходжень. За 8 місяців цього року план доходів не виконаний на 30,8 млрд грн, державних запозичень — на 17,7 млрд грн і приватизації державного майна — на 6 млрд грн», — повідомив голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

«План доходів не виконаний насамперед за рахунок податку на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів на 26,2 млрд грн, або 12,4% та акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів — на 10,4 млрд грн, або 21 2%», — заявив він.

Він зазначив, що причин невиконання плану доходів кілька — завищені при формуванні держбюджету планові показники за окремими податками, курс гривні, темпи зростання імпорту товарів.

Що відомо

  • Доходи державного бюджету в серпні 2019 року становлять 87,6 млрд грн, що на 9% нижче за план та на 6,9% менше порівняно із серпнем минулого року.
  • За січень-липень 2019 року до зведеного бюджету зібрано майже 717,7 млрд грн податків і зборів, які контролюються ГФС.
  • За 6 місяців 2019 року Національний банк перерахував у державний бюджет 64 898 млн грн – всю суму частини прибутку до розподілу.

Коментарі - 11

+
+29
bonv
bonv
6 вересня 2019, 12:24
#
Найбільший ризик це зе-популізм!
+
+49
AleksandrBank
AleksandrBank
6 вересня 2019, 12:37
#
Наибольший риск - это «дуризм», когда что-то выдумывают, и это не имеет место быть.

Ключевое нужно принимать бюджет с реальным курсом, а не высоким курсом закрывать бюджет.
Второе, это сделать шаги и действия, чтобы зашел инвестор и развивать экспорт. 

+
+15
bonv
bonv
6 вересня 2019, 13:04
#
Загвоздка в том, что озвученные шаги для ускорения роста, включая приватизацию, дерегуляцию, запуск рынка земли и снижение давления силовиков на бизнес, - идеи совершенно не новые.
И заявления о намерении воплотить их в жизнь украинцы, так же, как и иностранные инвесторы, слышат уже не первый год.
Дело за малым - наконец приступить к непосредственной реализации. Дорогу осилит идущий.
Пока только пшик.
+
+30
AleksandrBank
AleksandrBank
6 вересня 2019, 13:18
#
Пока только пшик, потому что по щелчку волшебника ничего не происходит.

Ситуация будет ясна в конце этого уже года.
+
+15
bonv
bonv
6 вересня 2019, 13:19
#
Головне не розчаруйся..
+
0
alexanderzel
alexanderzel
6 вересня 2019, 13:11
#
Найбольший риск-это колониальное мышление.Надо жить своей головой а не набирать всяких псевдо спецов из за океана чтобы они нас отреформировали.В наблюдательных советах сплошь иностранцы-рубят бабло, ни за что не отвечают, сидят по Лондонам и, даже, не знают где эта Украина находится.Пока не почистим от нечести и птенцов Сороса эти авгиевы конюшни-ничего не поменяется.
+
+15
bonv
bonv
6 вересня 2019, 14:14
#
Краще вибрати спеціалістів які один раз Україну обікрали  на 5,5 млрд баксів і ще хочуть?
+
0
alexanderzel
alexanderzel
6 вересня 2019, 14:38
#
Это ты  Гонтареву с поддельниками имеешь ввиду?
+
0
bonv
bonv
6 вересня 2019, 14:49
#
90% нашего населения привыкло к коррупции. Более того – само население является источником коррупции - Коломойский .

21 травня 2019 року  державний «Приватбанк» звернувся до Канцелярського суду американського штату Делавер з позовом про відшкодування збитків, яких, як вважає банк, він зазнав у результаті різних протиправних дій. Ці дії, вважає «Приватбанк», вчинені проти нього його колишніми власниками – Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим, їхніми наближеними особами Мордехаєм Корфом, Хаїмом Шошетом та Уріелом Лейбером, а також компаніями, зареєстрованими у США. Загалом у позові йдеться про «відмивання грошей» протягом майже 10 років загальним обсягом у $470 млрд –тобто, майже 13 річних бюджетів України.

Коломойський нагрів українців ще на 6 млрд  баксів...
А Роттердам+ виявився хорошим інструментом для подолання кризи в енергетиці та прибутковим для держшахт..

Экс-глава НКРЭКУ Дмитрий Вовк считает, что бизнесмен Игорь Коломойский за период действия прозрачного ценообразования на электроэнергию потерял существенную часть прибыли от энергоемких ферросплавных предприятий, поэтому теперь мстит тем, кто ввел в действие формулу «Роттердам+»....

І 5,5 млрд баксів вкрадених з Привату і виведених в офшори.. А тепер повернуті як особисті інвестиції.. 

+
0
squeez
squeez
6 вересня 2019, 18:19
#
Гончарук - вот вам птенец - посмотрите где он работал, это все инвестиционные фонды,а еще он из газовой тусовки, понимаете к чему веду, и он в той комании занимал должность руководителя отдела,  я вообще вангую что он по быстрому продаст все предприятия , и рынок земли , и уйдет одев на себя грязную рубаху.
+
0
alexanderzel
alexanderzel
6 вересня 2019, 13:36
#
Вся Украина сейчас держится на заробитчанах.Денежные переводы из за границы в сумме около 15 млрд дол равны примерно всему зарплатному фонду Украины.Поэтому и курс держится.Так как получается паритет.Но надо учитывать тот факт что цены растут в Украине и в долларом эквиваленте.Мало того что обвалили курс за 5 лет в 3 раза-так еще и цены успели вырасти эквивалентно новому курсу и перегнать в чем то заграничные аналоги(продукты питания).
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися