Мінфін - Курси валют України

Встановити
25 липня 2019, 11:17

Ощадбанк виграв суд з Укртелекомом майже на 1,5 мільярда

Ощадбанк відстояв у Верховному Суді свою позицію у спорі з Укртелекомом щодо розірвання договору купівлі-продажу облігацій, заборгованість за якими становить майже 1,5 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба банку.

Ощадбанк відстояв у Верховному Суді свою позицію у спорі з Укртелекомом щодо розірвання договору купівлі-продажу облігацій, заборгованість за якими становить майже 1,5 млрд грн.
Фото: epravda.com.ua

Що це значить

Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу Ощадбанку на рішення Господарського суду м. Києва від 27.09.2018 та постанову Північного апеляційного господарського суду від 18.02.2019 та скасував рішення судів першої та апеляційної інстанцій про розірвання договору купівлі-продажу облігацій (емітентом яких є ТОВ «ЕСУ» – мажоритарний акціонер Укртелекому), укладеного між Ощадбанком та Укртелекомом.

Читайте також: Укртелеком залишається у Ахметова

Верховний Суд ухвалив нове рішення, яким повністю відмовив Укртелекому в задоволенні його позовних вимог до Ощадбанку.

Нарешті суд поставив остаточну крапку в судовому спорі, що тривав майже два роки та завдяки якому Укртелекому вдавалось уникати сплати боргу. 

Довідка

15 вересня 2015 року між Укртелекомом та Ощадбанком було укладено договір, згідно з яким банк зобов’язався передати у власність Укртелекому, а останній зобов’язався не пізніше 15 березня 2017 року прийняти та оплатити облігації ТОВ «ЕСУ» (власник контрольного пакета акцій Укртелекому) серії С у кількості 1 млн од. за ціною 1 млрд грн плюс накопичений купонний доход за облігаціями.

У серпні 2017 року з метою уникнення виконання зобов’язань за договором (сплати банку більше 1 млрд грн) Укртелеком подав до Господарського суду м. Києва позовну заяву про розірвання договору та визнання зобов’язань за договором припиненими.

Коментарі - 2

+
+12
TOMAgavk
TOMAgavk
25 липня 2019, 13:00
#
Давай Ахметов,раскошеливайся.
+
0
Елена Валентиновна
Елена Валентиновна
26 липня 2019, 18:40
#
Хорошо)
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися