17 червня 2019, 11:21 Читать на русском

Голова АП озвучив плани щодо залучення іноземних інвестицій

Богдан зазначив, що в Адміністрації президента розглядається багато інвестиційних проектів.

Глава Адміністрації президента Андрій Богдан впевнений, що залучити іноземні інвестиції можливо.
Фото: censor.net.ua

Голова Адміністрації президента Андрій Богдан впевнений, що залучити іноземні інвестиції можливо. Про це Богдан заявив в ефірі одного з телеканалів, передають «Букви».

Що відомо

Богдан зазначив, що в Адміністрації президента розглядається багато інвестиційних проектів.

«Насправді таких інвестиційних проектів на сьогодні дуже багато. Ми справді зараз працюємо над створенням цілої інвестиційної програми, яка б дозволила іноземним інвесторам заходити в Україну», — розповів глава АП.

Читайте також: Чому іноземні інвестиції не поспішають в Україну

Богдан зазначив, що їх цікавлять інвестиційні проекти у всіх галузях: аграрний сектор, металургія, нові технології і т. д.

«Але перш ніж залучати іноземних інвесторів, потрібно, щоб українські інвестори вкладали гроші в ці проекти. Таким чином вони покажуть закордонним інвесторам, що Україна розвивається і що ми не боїмося вкладати гроші в нашу країну», – зазначив чиновник.

Раніше повідомлялося, що президент під час робочої поїздки в Маріуполь заявив, що «найближчим часом будуть інвестиційні вливання в інфраструктуру Донбасу».

Коментарі - 4

+
+77
AleksandrBank
AleksandrBank
17 червня 2019, 14:58
#
Начните с судов и законов, думаю инвестиции сами прийдут.
+
0
RAhun0kUA
RAhun0kUA
17 червня 2019, 19:45
#
Не придут сами собой, нужны какие-то конкурентные условия. Если нет природных ресурсов, то под компетенции и дешевую рабочую силу. Ну или оффшор замутить, ТОР-ы, порто-франко, налог на выведенные доходы хотя бы. А так... что тут делать то... Суды и законы по вашему есть наше УТП что ли? Такого барахла везде навалом, особенно у нас под боком... Удивите инвесторов, то же мне :-). 
Хотя, ресурс то у нас, конечно, есть. Черноземы. Под них уже ЗЕ копает. Ну, может и во благо. Черт его поймет с таким ресурсом. Но другого не вижу. Суды и т.п. - это в пользу бедных.
+
0
Kvestor2019
Kvestor2019
18 червня 2019, 10:18
#
Ещё какое УТП

Строишь ты такой планы, самолёты в лизинг, пилотов в лизинг, контракты на несколько лет, договора с портами, топливом

А тебе рраз — и нет лицензии вообще за просто так

+
0
squeez
squeez
18 червня 2019, 11:27
#
Налогообложение наше все + право защита, деньги не идут туда где не выгодно или есть «заморочки» поэтому сделать нужно чтобы было выгодно, а если зайдут иностранные то нашим олигархам станет не выгодно, поэтому мы сюда никого не впускаем уже 28 лет
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама