Мінфін - Курси валют України

Встановити
6 червня 2019, 12:32

У МЕРТ хочуть підвищити мінімальні ціни на алкоголь

Міністерство економічного розвитку і торгівлі хоче підвищити мінімальні оптово-відпускні та роздрібні ціни на горілку і лікеро-горілчані вироби на 10,7%; віскі, ром і джин – на 7,3%; коньяк – на 9,1-9,5% і вина – на 7,4-10,2%. Про це йдеться в постанові відомства, пише «Інтерфакс-Україна».

Міністерство економічного розвитку і торгівлі хоче підвищити мінімальні оптово-відпускні та роздрібні ціни на горілку і лікеро-горілчані вироби на 10,7%; віскі, ром і джин – на 7,3%; коньяк – на 9,1-9,5% і вина – на 7,4-10,2%.
Фото: espreso.tv

Причина підвищення

  • З моменту перегляду мінімальних цін відбулося зростання складових цін, зокрема: спирту, тари, комплектуючих, енергоносіїв, мінімальна та середня заробітна плата працюючих на підприємствах в цій сфері підвищилася відповідно на 11% та 25%.

Тому на сьогодні розмір мінімальних цін не відповідає реальним витратам суб'єктів господарювання на виробництво і реалізацію алкогольних напоїв і потребує коригування.

В документі наголошується, що 27 травня 2019 року на нараді під керівництвом першого віце-прем'єр-міністра — міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва за участю суб'єктів ринку алкогольних напоїв та їх об'єднань відбулося відкрите обговорення питання коригування цін на алкогольні напої.

Передбачений проектом постанови розмір мінімальних цін на алкогольні напої визначений за плановими показниками 2019 року.

МЕРТ нагадує, останній раз мінімальні ціни на алкоголь були підвищені у вересні 2018 року.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися