Первинний ринок легкових автомобілів збільшився більш ніж удвічі порівняно з травнем 2018 року. Левову частку в загальній кількості склали імпортовані автомобілі, яких було розмитнено та зареєстровано у травні майже 24 тисячі. Про це повідомили в «Укравтопромі», передає delo.ua.
Топ-5 популярних серед українців імпортних б/в автомобілів
Що відомо
Найпопулярнішим брендом в імпортному «секонд-хенді» минулого місяця був Volkswagen, який охопив 16% первинних реєстрацій легкових автомобілів з пробігом. У травні українські номери отримали 3912 вживаних Volkswagen.
На другому місці Skoda — за місяць 2122 б/в автомобілі цієї марки отримали українську прописку.
Читайте також: Власникам «евроблях» дали ще 90 днів на розмитнення
Автомобілі марки Renault посіли третю сходинку з результатом 2063 машини.
За Opel проголосували 1889 українців, які обрали автомобілі цієї марки, — і це четвертий результат.
Замикає травневу п'ятірку найпопулярніших марок імпортного секонд-хенду Ford, 1730 автомобілів якій змінили свої іноземні номери на українські.
Всього з початку 2019 року свою першу реєстрацію в Україні пройшли 230,9 тисяч бувших в експлуатації легкових автомобілів, що на 601% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Коментарі