24 травня 2019, 9:23 Читать на русском

Банк Хрещатик знову визнано неплатоспроможним

Верховний суд України 16 травня 2019 року поновив юридичний факт неплатоспроможності банку «Хрещатик», скасувавши рішення судів трьох нижчих інстанцій про протиправність постанови НБУ про віднесення банку «Хрещатик» до категорії неплатоспроможних. Про це йдеться в повідомленні НБУ в Facebook.

Верховний суд України 16 травня 2019 року поновив юридичний факт неплатоспроможності банку «Хрещатик», скасувавши рішення судів трьох нижчих інстанцій про протиправність постанови НБУ про віднесення банку «Хрещатик» до категорії неплатоспроможних.
Фото: epravda.com.ua

Що відомо

Верховний суд направив справу на новий розгляд до суду першої інстанції.

Регулятор нагадав, що клієнти банку «Хрещатик» в липні 2016 року звернулися до суду з позовом до Нацбанку, в якому просили визнати протиправним віднесення банку «Хрещатик» до категорії неплатоспроможних, і суди трьох інстанцій задовольнили цей позов.

Читайте також: ФГВФО управлятиме банками без ліквідаторів

НБУ зазначив, що одним з аргументів для прийняття судових рішень стало те, що банк перебував у категорії проблемних тільки один день, проте проігнорували той факт, що підставою для рішення регулятора було порушення нормативів.

У зв'язку з цим Нацбанк ще в жовтні 2017 року звернувся до Верховного суду України з заявою про перегляд рішення судів, і суд вищої інстанції частково задовольнив його.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама