22 травня 2019, 19:23 Читать на русском

Ідея Банк отримав дві нагороди FinAwards 2019

15 травня фінансові портали «Мінфін» і Finance.ua вручили нагороди українським банкам, відзначивши їх особливі досягнення. Засновники премії разом з авторитетним журі визначили переможців у 15 номінаціях.

15 травня фінансові портали «Мінфін» і Finance.ua вручили нагороди українським банкам, зазначивши особливі досягнення.

Ідея Банк отримав дві нагороди FinAwards 2019 номінації «Кращий кредит». Кредит готівкою «Цільовий» здобув третє місце в номінації і спеціальну нагороду «Вигідна пропозиція».

Аналітики Minfin.ua і Finance.ua проаналізували ефективні ставки банківських кредитів і прийшли до висновку, що у Ідея Банку найменша вартість кредиту на 12 місяців.

Підібрати кредит

Відбір претендентів на участь в номінаціях FinAwards 2019 тривав два місяці. Ключовими критеріями при відборі банку були досягнення фінустанов або їх представників у розвитку роздрібних продуктів, впровадженні нових технологій і підвищення стандартів сервісу за підсумками 2018 року. Згідно з умовами відбору, всі дані можна було легко знайти і перевірити в відкритих джерелах.

Банки самі пропонували продукти — депозити, кредити та платіжні картки, які вважали гідними нагороди.

Переможців визначала команда авторитетних експертів, серед яких директор Незалежної асоціації банків України Олена Коробкова, голова правління Всеукраїнської асоціації фінкомпаній Анна Замазеева, президент асоціації платіжних систем UAPS Антоніна Мурашко, віце президент Expobank CZ Олексій Александров, партнер компаній Adecco Анастасія Шевченко, представник компанії «GfK Ukraine »Лідія Кулиба, фінансовий аналітик« Мінфіну »Олексій Козирєв.

Нагадаємо, церемонія вручення нагород FinAwards 2019 відбулася 15 травня в київському нічному клубі D.Fleur. Організатором заходу виступила компанія BankOnline, а Генеральним партнером — платіжна система Mastercard.

Коментарі - 2

+
+15
Aleksander Karpinski
Aleksander Karpinski
22 травня 2019, 20:51
#
В Польщі головний Ідеабанк має мільярдні  збитки,діє під наглядом комісії фінансоваго надзору,по обслуговуванню в кінці списку ,має купу позовів до суду,має повно питань від прокуратури,його акції обвалені майже до нуля і взагалі без сторонньої допомоги майже банкрут,але в феодальній Україні це крутий банк що отримує нагороди))
+
0
Captain  Cisco
Captain Cisco
23 травня 2019, 11:17
#
Да они и здесь такие же. А как у нас получают награды-всем думаю известно.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама