22 травня 2019, 13:49 Читать на русском

Кабмін позичив «Укроборонпрому» 32 мільйони на фінаудит

Уряд виділив «Укроборонпрому» 32 млн грн на поворотній основі для проведення фінансового аудиту діяльності. Про це на засіданні уряду повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає «Уніан».

Уряд виділив «Укроборонпрому» 32 млн грн на поворотній основі для проведення фінансового аудиту діяльності.
Фото: unian.net

Що відомо

«Ми виділяємо сьогодні на поворотній основі 32 млн грн для« Укроборонпрому », щоб« Укроборонпром »почав глибокий фінансовий аудит своєї діяльності», — сказав прем'єр.

Також Гройсман повідомив, що уряд підготував законопроект, що дозволяє зробити більш відкритим використання коштів держоборонзамовлення.

«Ми вносимо законопроект щодо прозорої роботи« Укроборонпрому », все, що стосується військової техніки і закупівель в цій сфері, це те, що ми обіцяли на попередньому засіданні уряду», — додав він.

Нагадаємо, 15 травня прем'єр Гройсман заявив, що уряд зобов'яже «Укроборонпром» протягом десяти днів визначитися з виконавцем міжнародного фінансового аудиту діяльності держконцерну.

Коментарі - 3

+
0
yarg
yarg
22 травня 2019, 14:39
#
Хорошое решение. грамотное. правда забыли добавить что иностранные аудиторы ничего аудировать не смогут - у них допуска к секретам нет. Значит будут нанимать местных субподрядчиков. И вся эта каша заварилась с предвыборной возни бигуса. Уже 32 миллиона и хз сколько еще.  Гениальный ход.
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
22 травня 2019, 18:04
#
Ну так никто не запретит дать допуск и аудиторов пригласить русско-говорящих, чтобы не тратиться на переводчиков.
+
0
yarg
yarg
22 травня 2019, 18:50
#
Та пусть развлекаются. зеленскому гройсман оставил много денег.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама