18 травня 2019, 16:40 Читать на русском

Ощадбанк наростив кредитування малого бізнесу на 480 мільйонів

З початку 2019 року кредитний портфель мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку зріс на понад 480 млн грн і перевищив 4,5 млрд. Про це повідомляє прес-служба банку.

З початку 2019 року кредитний портфель мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку зріс на понад 480 млн грн і перевищив 4,5 млрд.
Фото: 24tv.ua

Основні цифри

2 млрд грн із загальної суми спрямовано на фінансування агропромислових підприємств.

Загалом з моменту запуску програми «Будуй своє» банк видав клієнтам ММСБ понад 3,4 тис. кредитів. Така динаміка забезпечила Ощадбанку місце в топ-5 банків за кредитним портфелем малого і середнього бізнесу.

В Ощадбанку представлено повну лінійку продуктів, яка задовольняє всі потреби в фінансуванні клієнтів ММСБ: кредити на поповнення обігових коштів та на придбання основних засобів виробництва, овердрафти, кредити під депозит, документарні операції, авалювання векселів.

Читайте також: FinAwards 2019: Ощадбанк визнано найтехнологічнішим

За програмою мікрокредитування «Будуй своє» можна отримати кредит до 5 млн грн, кредити до 250 тис. грн. можливі без застави.

У банку зазначають, що цей продукт розроблено за допомогою Німецько-українського фонду та Франкфуртської школи фінансів і менеджменту за сприяння стратегічного партнера Ощадбанку – Європейського банку реконструкції та розвитку.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама