8 травня 2019, 17:00 Читать на русском

Хакери вкрали 41 мільйон доларів з рахунків криптобіржі Binance

Хакери за допомогою фішингу, вірусів та інших атак викрали 7 тисяч біткойнів з рахунків однієї з найбільших криптовалютних бірж Binance на загальну суму в 41 млн дол. Про це повідомляє Reuters з посиланням на главу Binance Чанпен Чжао.

Хакери за допомогою фішингу, вірусів та інших атак викрали 7 тисяч біткойнів з рахунків однієї з найбільших криптовалютних бірж Binance на загальну суму в 41 млн дол.
Фото: finclub.net

Що відомо

За його словами, кошти користувачів не постраждають, оскільки компанія відновить втрати за допомогою свого фонду.

За кілька годин до атаки хакерів Чанпен Чжао написав у Twitter, що через непередбачене обслуговування сервера на дві години буде обмежений доступ до депозитів і зняття коштів з рахунків. Він закликав користувачів не хвилюватися.

Після атаки хакерів на Binance вартість Bitcoin знизилася на 4,2%, але пізніше криптовалюта відновила втрати.

Повідомляється, що криптобіржа Binance призупинить на тиждень можливість введення і виведення коштів через технічні роботи.

Коментарі - 6

+
+30
yarg
yarg
8 травня 2019, 17:07
#
Надежная штука этот биток. И перспективная. задаюсь вопросом - хоть одна невзломанная биржа этого добра в мире осталась ?
+
+26
ototo
ototo
8 травня 2019, 22:25
#
Вы не кидайте все в кучу, надежный биток и ненадежные биржи. Централизованые биржи у нас это наследние прошлого. Есть децентрализованые, где никто ничего не может украсть, потому что средства пользователей под их контролем. А история подсказывает что ломали всех технологических интернет гигантов, сливали базы пользователей и перепродавали в даркнете, приватные данные платежных карт, пароли, почту и т.п.
+
0
Григорий П
Григорий П
23 травня 2019, 16:23
#
Ага, «смешались в кучу кони, люди...». Не знаю что это, но его нужно обгадить...
+
0
cccccccccc1
cccccccccc1
8 травня 2019, 17:42
#
Хакери - гіганти розуму. Шкода тільки що на темній стороні.
+
0
Рапрапр Прапр
Рапрапр Прапр
8 травня 2019, 18:14
#
Хакеры - это сами владельцы это биржи. Как всегда.
+
+26
ototo
ototo
8 травня 2019, 22:26
#
А смысл? ведь пользователи ничего не потеряли. Черный пиар? Деньги любят тишину, поэтому такие заголовки биржам не нужны
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама