10 січня 2019, 10:57 Читать на русском

У ДФС створили департамент трансфертного ціноутворення

У структурі ДФС створено Департамент трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування, який об’єднав профільних фахівців із різних підрозділів контролюючих органів. Відповідне управління також утворено у складі Офісу великих платників податків. Про це повідомляє сайт Міністерства фінансів.

У структурі ДФС створено Департамент трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування, який об’єднав профільних фахівців із різних підрозділів контролюючих органів.
Фото: Корреспондент.net

Що це означає

  • Ця зміна дозволить досягти злагодженої та ефективної роботи підрозділів у напрямі контролю за трансфертним ціноутворенням.
  • Підвищиться спроможність податківців своєчасно та якісно реагувати на виклики розмиття податкової бази та виведення прибутків з-під оподаткування, що є важливим для виконання міжнародних зобов’язань України щодо співпраці над реалізацією Плану дій BEPS.

Чим займатиметься департамент

  • У складі департаменту діятимуть підрозділи, відповідальні за аналіз документації із трансфертного ціноутворення, моніторинг контрольованих операцій із врахуванням галузевої специфіки, проведення перевірок із трансфертного ціноутворення, обмін податковою інформацією, узагальнення практики міжнародного оподаткування та проведення взаємоузгоджувальних процедур із нерезидентами та контролюючими органами інших країни, міжнародну податкову співпрацю, виявлення схем агресивного податкового планування, зловживання податковими конвенціями.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама